Search
× Search
Tipy na zajímavá místa na Jadranu
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet

Tipy na zajímavá místa na Jadranu

Dnes máte poslední šanci se dozvědět mnoho zajímavých tipů pro plavbu v jižní části Dalmácie. Mapy zátok, tipy na restaurace, pěkná kotviště, místa zajímavá na šnorchlování. K tomu něco o počasí, na co si dát pozor, jak se vyhnout mořské nemoci…

Dnes od 1900 proběhne poslední letošní online přednáška o zajímavých místech od Splitu po hranice s Černou Horou. Máme připraveny mapky, plány, tipy na výborné restaurace, poradíme místa, kde o turistu nezavadíte, dozvíte se zajímavosti z historie oblasti, ale také tipy na zátoky, kde se můžete schovat před bouřlivým počasím. Informace, které jsme nasbírali za čtvrt století plaveb po Jadranu.

Zdroj Google

Zdroj Google

Lastovo je jedním stále ještě méně navštěvovaných drahokamů.
Přednáška je online a účastníci k ní získají stálý přístup na soukromém sdílení přes Youtube. Budete si tak moci přehrát potřebnou část i během vaší plavby. Nebo kdykoli jindy.

Při své plavbě se nebudete nikam vydávat naslepo a navíc můžete mít k dispozici i atraktivní plán B, pokud by varianta A nevyšla.

28. června je na programu přednáška o druhé části chorvatského pobřeží od Splitu po Zadar. Také tato přednáška bude pro letošní rok poslední. Mnoho zajímavých rad pro vaše plavby.

A pokud ještě nemáte pilota chorvatského pobřeží, můžete si ho objednat u nás. Popis přístavů, marín, zátok a kotvišť od Slovinska po Černou Horu.

3282
Na horu