Kurzy TOP
× Search

Tipněte Velikonočku a vyhrajte Helly Hansen

Tipněte Velikonočku a vyhrajte Helly Hansen
Tipněte Velikonočku a vyhrajte Helly Hansen

Máme pro vás atraktivní soutěž. Tipnete si vítěze Velikonoční regaty a vyhrajete ceny od Helly Hansen. Jednoduchá pravidla a atraktivní ceny. Vítěz bude znám v pátek 12. dubna.

Je to jednoduché. Na stránkách soutěže vyberete tým, o kterém si myslíte, že zvítězí v celkovém pořadí Velikonoční regaty. Vyplníte formulář a budete na trackeru SeeSea sledovat, jak si váš favorit vede. Budete mu držet palce. Samozřejmě! Vždyť bude bojovat i za vás.

Nové Sodebo 3 na vodě

Toto je jachta, na jejíž výkony budou všichni zvědaví. Tým Sodebo očekává rychlosti mezi 40 a 50 uzly. Má být rychlejší než počasí, má ujíždět systémům. Má obeplout svět za méně než 40 dnů.

Jachtař

Toto není kolorovaná fotka z konce války, ale snímek estonského jachtaře Uku Randmaa poté, co projel cílem Golden Globe Race a tři dny se ho jeho blízcí snažili vykrmit. Zjevně to moc...

252 dnů samoty na oceánu

O bronzu v Golden Globe Race je rozhodnuto. Třetí místo patří estonskému jachtaři Uku Randmaa. K obeplutí světa potřeboval 252 dnů. Do cíle připlul lehčí o 20 kg.

Proč je tak revoluční?

Nový rekordní trimaran Sodebo 3 je revoluční lodí. Na první pohled je znát posun nástavby dopředu, ale to je ta revoluce? Kde jsou změny, které mají loď posunout za hranici dnešních možností?

Poletí 50 uzlů?

Nový 32 metrů dlouhý trimaran Sodebo 3 byl představen veřejnosti v sobotu. Je to již třetí maxitrimaran postavený pro Thomase Covilla. Uvidíme, zda se revoluční změny na lodi provedené stanou v budoucnu standardem.

Hlad, 20 kg dole a vilejši

Vítěz Golden Globe Race už je známý, ale drama na moři pokračuje. Bojuje se o třetí místo, o dojezd do cíle. Bojuje se s hladem, s infekcí na rukou, s bolestí zubů, i s vilejši na trupu, kteří už dorůstají délky chobotnice.

Poslední
Na horu