Search
× Search
Úspěšný rok firmy Seawolf
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Úspěšný rok firmy Seawolf

Firma Seawolf má za sebou, navzdory zimnímu očekávání, úspěšný rok. I když v dubnu to vypadalo, že se na moře dostane jen hrstka z nás stejně jako loni. Nakonec se vše rozjelo více, než čekali největší optimisté.

Všichni máme za sebou bláznivý rok. Nejprve to vypadalo, že se nedostaneme ani na Lipno, nakonec byl zázrak, když jsme sehnali alespoň nějakou loď na moři. Takovou sezónu nepamatuje asi nikdo z nás. Ne všichni jsme tím nelehkým obdobím dokázali projít úspěšně. A s některými našimi partnery v Chorvatsku a Řecku jsme se bohužel museli rozloučit nadobro. My jsme tuto zvláštní dobu vzali v Seawolfu jako výzvu. Kousli jsme si v posledním roce a půl do spousty kyselých jablek, ale našli jsme i jablka sladká. A na ně jsme se soustředili. Během loňské sezóny jsme v podstatě zdvojnásobili počty kapitánů, kteří u nás absolvovali kurzy jak vnitrozemské, tak námořní plavby. Naše lodě v Chorvatsku jsou beznadějně vyprodány do konce října a abychom mohli dostát našim závazkům vůči studentům, půjčujeme si i lodě od ostatních společností. Občas tak má Seawolf na moři v jednu chvíli pět lodí pro výcvik!

Image
I proto jsme se rozhodli rozšířit naší flotilu a od konce října bude v Marině Betina kotvit vedle Marge, Dolkar a Blue Tone i naše nová loď Bavaria 37 Cruiser Flinx. Byla vyrobena v roce 2020 a začátek své poutě absolvovala na Baltu. Věříme, že bude dlouho a dobře sloužit nejen nám a našim studentům, ale hlavně všem, kdo budou chtít prožít krásnou dovolenou na nové lodi.

Naše tradiční regaty Seawolfcup byly obrovský úspěch. Již loni na podzim se nám povedlo oslovit dvacet devět lodí! Letos na jaře už to bylo pětatřicet lodí a zažili jsme všichni chvíli normality v jinak bláznícím světě. Bylo velmi působivé vidět kotviště na Zminjaku obsazené pouze loděmi regaty Seawolfcup.

	Foto Seawolf

Foto Seawolf

Flotila během rozjížďky Seawolfcupu.
Zpět v domácích vodách jsme udělali také pár viditelných změn. Podstatně jsme rozšířili naše molo v Davli a po dvaceti letech jsme přestěhovali kancelář do nových prostor. Kancelář v Podolí zůstává jako potápěčská základna a nadále zde bude probíhat výcvik potápěčů. Ale nová adresa, roh ulic Mezi vodami a Kormidelnická, je místo pro kapitánskou školu více než příznačné. A když jsme již v těch změnách byli, využili jsme jarních lockdownů, kdy nebylo moc poptávek po charterech a zainvestovali jsme do nových webových stránek. Máme z nich velkou radost. Jsou takové, jací chceme být i my v Seawolfu. Svěží, moderní, nadčasoví.

Tato sezóna byla v Seawolfu úspěšná. Děkujeme za to všem našim studentům, kapitánům, potápěčům. Všem vám, našim kamarádům od vody.

Vaši Honza, Martin, Jirka, Matouš

Seawolf, s.r.o.

www.seawolf.cz

www.kapitanskezkousky.cz

potapeni.seawolf.cz

www.charterlodi.cz

 

Článek je komerční prezentací.

3618
Na horu