Search
× Search
Nejkrásnější maríny v Chorvatsku, které se vyplatí navštívit
Marie Marková

Nejkrásnější maríny v Chorvatsku, které se vyplatí navštívit

Jachtařská sezóna na Jadranu pokračuje, a proto bychom vám rádi představili nejkrásnější maríny, jaké v Chorvatsku najdete.

Trogir

Trogir

zdroj: www.bookingthesea.com
MARINA TROGIR

Tato marína představuje ideální výchozí bod pro probádání pobřeží Jaderského moře. Marína Trogir je prvotřídním přístavem s možností údržby i oprav jachet všech velikostí. Přístav disponuje 556 místy na kotvení plavidel s délkou 12 až 25 metrů a 30 místy pro velké jachty délky 25 až 120 metrů. Najdete zde restaurace, obchod, čistírnu, dokonce i kadeřnický salón.

Palmižana

Palmižana

zdroj: www.bookingthesea.com
ACI MARINA PALMIŽANA

Jeden z nejkrásnějších přístavů na Jadranu, který se nachází v zálivu v severovýchodní části ostrova Svatý Klement. Jeho umístění přímo vyzývá k útěku z rušného městského života do nádherné přírody. Když však zatoužíte po městě, tak Hvar je od přístavu vzdálený jen 2,5 námořních mil a láká vás svými kulturními památkami a skvělou zábavou.

D-MARIN DALMACIJA

D-MARIN DALMACIJA

zdroj: www.bookinfthesea.com
D-MARIN DALMACIJA

Největší marínu v Chorvatsku nejdete v chráněné přírodní zátoce jen 7 km jižně od historického města Zadar. Její umístění je jedinečné. Je obklopena nádhernými ostrovy, které čekají na prozkoumání. Nachází se zde exkluzivní Portos Beach Club, který se svým konceptem restaurací, barů, dětského klubu a pláží řadí k chorvatským marínám s prvotřídní kvalitou poskytovaných služeb. D-Marin splňuje nejvyšší mezinárodní a enviromentální normy a každoročně od roku 2000 je oceněná modrou vlajkou.

MARINA BAOTIĆ

MARINA BAOTIĆ

zdroj: www.bookingthesea.com
MARINA BAOTIĆ

Tato velmi dobře vybavená marína se nachází v pokojném rybářském městečku Seget Donii, vzdáleném jen 8 minut od letiště ve Splitu a 2 kilometry od historického města Trogir. Marína Baotić v sobě spojuje prvky středomořské vesnice s profesionálním servisem a výborným komfortem. Ve východní části přístavu najdete recepci, kanceláře, luxusní apartmány, obchod či kavárnu s bazénem, který ocení zejména děti. Jeho poloha je ideálním východiskem na výlety do střední Dalmácie.

Pokud zatoužíte po nezapomenutelné dovolené na moři, klikněte na www.bookingthesea.com, kde najdete širokou nabídku lodí nejen v Chorvatsku ale i v celém světě.

Článek je komerční prezentací.

4068
Na horu