Když se nevejdete pod most
Podívejte se, jak vypadá katamaran, který se pokusil podjet most. A nevešel se pod něj. Myslíte si, že se škody omezí jen na zlomený stěžeň?
Tyto fotografie jsme dostali od našeho čtenáře Valera Klukana. Jde o katamaran, o jehož neúspěšném pokusu o překonání zrádné úžiny mezi dvojicí severodalmátských ostrovů Ugljan a Pašman jsme již psali. masivní škoda na lodi jsou jasně patrné. A stále jde jen o škody viditelné z odstupu. Na katamaranu budou dále velké škody, které fotografie z odstupu nezachytí.
Dobrá rada na závěr
Nejezděte se stěžněm vysokým 20 metrů pod most s podjezdovou výškou 16,5 m.
5782
Související články
Překlopený katamaran v Pacifiku
Překlopený katamaran v Pacifiku
Před týdnem se uprostřed Pacifiku překlopil katamaran. Po složité záchranné operaci se podařilo zachránit trojici jachtařů.
Kolik nehod na moři bylo loni v Německu?
Kolik nehod na moři bylo loni v Německu?
Kolik a jaké nehody řešili němečtí záchranáři na moři? Dokázali byste odhadnout, co bylo příčinou výjezdů záchranářů nejčastěji?
Soud kvůli superjachtě Bayesian. Ve hře je 456 milionů eur
Soud kvůli superjachtě Bayesian. Ve hře je 456 milionů eur
Italská skupina The Italian Sea Group (TISG), pod kterou spadá i Perini Navi, podala u sicilského soudu civilní žalobu v hodnotě 456 milionů eur v souvislosti s tragickým potopením superjachty Bayesian.