Search
× Search
Zajímavá marína za zajímavé ceny
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Motorové jachty

Zajímavá marína za zajímavé ceny

Sehnat místo v maríně dnes není snadné. Navíc, pokud to má být blízko, v atraktivní lokalitě a za atraktivní ceny.

Benátky jsou atraktivní lokalitou. O tom není sporu. Z Prahy je to 800 km. To také není špatné. Letadlo přistává na břehu laguny a zpáteční letenku máte za méně než 4000 kč. A cena za roční stání pro loď délky 46 stop je 5925 EUR. Hodně na první pohled, kdo ale ví, kolik zaplatí v Tribunji či v nedaleké Portoroži, je číslem nadšený.

Venezia Certosa Marina


Jmenuje se Venezia Certosa Marina a najdete ji jen 10 minut od náměstí Sv. Marka, tedy na dosah samotného centra Benátek. Přitom je uklizená na klidném ostrově Certosa, kam se davy turistů mohou dostat jen v případě, že kapitán vaporetta zabloudí v mlze.

Marína nabízí 300 míst k stání pro lodě do délky 60 metrů. Ani ponor zde není problém. V ceně je vše běžné, tedy voda, elektřina, ochranka, WiFi i kontrola lodě po dobu nepřítomnosti majitele. K dispozici zde je hotel, restaurace, bar, možnost uložení lodě na souši venku i uvnitř, čistírna, prádelna, škola jachtingu i výlety na kajaku. Pro potřeby oprav je tu i loděnice. 

Pro srovnání

Za 46 stop dlouhou loď zaplatíte v nedaleké slovinské Portoroži nejméně 7716 EUR, ale spíše 9421 EUR (46 stop je 14,02 m a ceník se láme na 14 metrech). V chorvatské Tribunji je to dokonce 10 285 EUR.

Mínus?

Jediným mínusem maríny je, že autem dovnitř nezajedete. Na druhou stranu letiště a nádraží jsou na dosah ruky.

5813
Tygr_right small_2018
Na horu