Search
× Search
Špičkový kurz přístavních manévrů v Chorvatsku
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Špičkový kurz přístavních manévrů v Chorvatsku

Již mnoho let se specializujeme na výuku té nejnáročnější disciplíny pro charterové jachtaře. Tou jsou přístavní manévry. Máme zkušenosti, víme, jak naučit. Na našich kurzech absolvujete nejméně stovku manévrů za den. Buď za kormidlem, nebo sledováním chyb ostatních účastníků.

Přidali jsme ještě místa na podzimních kurzech. Máme připraven jak kurz pro běžné absolventy, tak i pro pokročilé, které naučíme zvládnout manévry sólo. Jde o třídenní kurzy, při kterých není na programu nic jiného než manévry. To je jediná šance, jak se v této náročné disciplíně zdokonalit, jak dostat do krve techniku, jak se naučit správně o manévrech přemýšlet. Je možné také během jediného týdne spojit dohromady standardní manévry s kurzem pro pokročilé.

Na kurzu se probírají také manévry, které pomáhají řešit složité situace, které pomohou se dostat z míst, ze kterých není bez správné techniky úniku. Jsou to manévry od rána do večera, dril vedoucí k získání citu pro loď, k vytvoření si potřebných automatizmů, které máme například za volantem vozu. 

Kurzy jsou určeny pro 4 účastníky a jsou vedeny trpělivými instruktory, kteří se výuce manévrů věnují již mnoho let.

Přihlásit se můžete zde.

1098
Na horu