Search
× Search
Letní brigáda na Visu
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Letní brigáda na Visu

Nedostatek pracovních sil není jen u nás. S podobnými problémy bojují i v Chorvatsku. Tedy alespoň na ostrově Vis, kde nabízejí brigády v jachtařsko-turistickém průmyslu (nebo turisticko-jachtařském?).

Tak například 7900 HRK čistého pro prodejce vstupného do Modre špilje na Biševu. K tomu je zajištěné ubytování. A když se osvědčíte, můžete si to zopakovat, a dokonce máte šanci získat i příspěvek na zimu. Práce je na 7 měsíců.

Pak je tu nabídka na práci uklízečky za 6000 HRK, ale to nemá s mořem nic společného, proto přeskakujeme.

Dále zajímavá práce pro ty, kteří by se navíc chtěli stát dopisovateli Lodních novin. V Komiži můžete podávat mooringy. Zase je to na 7 měsíců, možnost příspěvku na zimu, 7500 HRK čistého, ubytování a pozor… Napojnice (zřejmě půjde o otevřený účet v nedaleké kavárně)… Prý vás čeká mnoho zábavy (a to bych věřil)!

Pak je tu jedno volné místo konobara v restauraci na Biševu. Naštěstí je ubytování zajištěno v Komiži. Biševo je sice krásné, ale přeci jen tam chcípnul i pes nudou…

No a nakonec ještě za 9500 HRK práce v Nautički Centar Komiža. Slibují slunce, moře, zábavu, výplatu, diškrece a ubytování. Je to opět na 7 měsíců a kdo se bude snažit, má šanci na zimní příspěvek…

Tak pokud máte zájem, napište a my vás odkážeme na patřičná místa.

5847
Na horu