Daniel Vodička / pátek 16. června 2017 / Kategorie: Bezpečnost, Motorové jachty Hloupá smrt nedaleko Krvavice Sezóna začíná. Nedaleko Krvavice u Makarské zemřel německý mladík poté, co ho přejel motorový člun. Německý mladík (27 let) jel se třemi kamarády na motorovém člunu. Vlastníkem člunu je chorvatský občan z Makarské, který byl v dob nehody také na palubě. Mladík ve vzdálenosti cca 200 metrů od pobřeží skočil do moře. Někdo z jeho německých kamarádů, místo aby jen vyřadil rychlost, zařadil na člunu zpětný chod. Propeler mladíka natáhl a těžce ho posekal. Během několika chvil mladík svým zraněním podlehl. Přesné vyšetřování nehody stále probíhá. Motorové čluny a vodní skútry mohou být velmi nebezpečné. Podle chorvatských zákonů je možné plout ve skluzu až ve vzdálenosti větší než 300 m od pobřeží. Vzhledem k nebezpečí, které hrozí plavcům, jde o velmi rozumné pravidlo. 6764 Tagy: nehodaKrvavica Související články Co se stalo v maríně Kaštela? Co se stalo v maríně Kaštela? Včera jsme zprostředkovali video nehody jachty Salona 46 v maríně Kaštela. O příčinách nehody jsme spekulovali. Nyní zde máme popis nehody od skippera jachty. Proč se to stalo? Proč plný plyn v maríně? Proč se to stalo? Proč plný plyn v maríně? Na videu z maríny Kaštela, které je zveřejněno na serveru morski.hr, je vidět těžko pochopitelná kolize české posádky v maríně Kaštela. Tragická nehoda v Pule, mrtvý a těžce zraněný Tragická nehoda v Pule, mrtvý a těžce zraněný Na výjezdu z pulského přístavu došlo včera ráno k tragické nehodě. Na vlnolamu byl nalezen těžce zraněný a v potopeném člunu mrtvý muž.
Co se stalo v maríně Kaštela? Co se stalo v maríně Kaštela? Včera jsme zprostředkovali video nehody jachty Salona 46 v maríně Kaštela. O příčinách nehody jsme spekulovali. Nyní zde máme popis nehody od skippera jachty.
Proč se to stalo? Proč plný plyn v maríně? Proč se to stalo? Proč plný plyn v maríně? Na videu z maríny Kaštela, které je zveřejněno na serveru morski.hr, je vidět těžko pochopitelná kolize české posádky v maríně Kaštela.
Tragická nehoda v Pule, mrtvý a těžce zraněný Tragická nehoda v Pule, mrtvý a těžce zraněný Na výjezdu z pulského přístavu došlo včera ráno k tragické nehodě. Na vlnolamu byl nalezen těžce zraněný a v potopeném člunu mrtvý muž.