UFO v Řecku
Až dnes pronikla na veřejnost informace, že v pátek 23. srpna byla na jihu Peloponésu zaznamenána letka nízkoletících létajících talířů (UFO). Místo vzletu a přistání nádobí připomínajících létajících strojů není známo. Ale jistě to bude mít s něčím souvislost. Odborníků přes konspirace je u nás dost a ti bezesporu rychle naleznou souvislosti.
Letka UFO strávila několik hodin nad prostředním z jižních prstů poloostrova Peloponés, který se jmenuje Mani. Vzhledem ke krvavé historii poloostrova (ještě ve druhé polovině 19. století se tu praktikovala krevní msta do té míry, že musela zasáhnout armáda), se letci z Marsu rozhodli z bezpečnostních důvodů po setmění odlétnout.
Vědecká reakce
Skupina skeptiků, kteří jménem vědy absurdně trvají na své pravdě a nechtějí vidět jasné příznaky mimozemských civilizací, tvrdí, že jde o oblak altocumulus lenticularis.
Běžný oblak, to určitě! Kdo to kdy viděl! Ufouni to jsou…
Prý vzniká při intenzívním proudění vlhkého vzduchu přes horskou překážku. Vzduch se rozvlní a v horních částech vlny (kde je teplota vzduchu pod teplotou rosného bodu) vzniká a zase zaniká tento oblak. Je zvláštní tím, že zatímco ostatní mraky na obloze se pohybují, lenticularis stojí na jednom místě. V rozvlněném vzduchu jich může být několik za sebou.
Vědecké kecy… Podle nás jsou to ufouni.
My víme své, jsou to ufouni, ale aby se neřeklo, dali jsme prostor i druhé straně. Vědcům, kteří si myslí, že mají na každou záhadu svoje vysvětlení… Že se všechno dá spočítat, rozpitvat, prosvítit...
Čemu věříte vy? Namyšleným vědcům, nebo těm, kteří mají zdravý selský rozum?
Dali jsme vám informace a vy si vyberte, co chcete.
4434
Související články
Co je meltemi a proč být ostražitý
Co je meltemi a proč být ostražitý
Pohodová letní plavba se změní na drama, když vítr zesílí nad 40 uzlů a zvednou se krátké a vysoké vlny. Obloha je jasná, tlak vysoko, ale vítr skučí v lanoví. Hladinu Egejského moře bičuje meltemi.
Jedovatí čtverzubci se šíří v Řecku i na Jadran
Jedovatí čtverzubci se šíří v Řecku i na Jadran
Jedovaté ryby z čeledi čtverzubcovitých byly po Turecku a Řecku zaznamenány už také v Chorvatsku. I když panovalo přesvědčení, že zimní teplota vody je na ně příliš nízká. Šíří se přes Rudé moře.
Kolik skutečně stojí plavba II.
Kolik skutečně stojí plavba II.
Po přečetní článku na Lodních Novinách doplňuji náklady na plavbu v jiných lokalitách, než je Chorvatsko. Najdete zde tabulky nákladů ze Skotska, Řecka a Sicílie.