Search
× Search
Vstupenky na přednášku Vendée Globe do 19:30
Daniel Vodička

Vstupenky na přednášku Vendée Globe do 19:30

Prodej vstupenek na online přednášku o Vendée Globe se budeme dnes snažit ukončit do 19:30. Máte-li zájem, dozvědět se o závodu mnohem více, nahlédnout i do zákulisí, tak už moc neváhejte. Navíc proti minule bude soutěž pro účastníky o nástěnný kalendář Pavla Nesvadby.

Prodej se snažíme uzavřít dopředu, aby bylo možné vše připravit a registrovat účastníky, aby vše bylo na jeden klik. Proto snaha mít vše s předstihem.

Tentokrát věnujeme hodně času záchraně Kevina Escoffiera z rozlemoné lodi PRB, budeme mluvit o srážkách s UFO, o tom, jestli jsou lodě IMOCA na takový závod vhodné, jak často zmiňujete. K tématu se vyjádří vynikající sólový jachtař a neméně skvělý boatbuilder Milan Koláček. Podíváme se také, proč je nebezpečný proud Agulhas, jak vypadají závodní týmy IMOCA a co to všechno stojí. Nakonec odbočíme od tématu a to k nejrychlejší plavbě kolem světa.

Samozřejmě bude čas i na vaše dotazy. Navíc znovu vyhlásíme do příště soutěž. Výhrou bude jachtařský kalendář od Pavla Nesvadby na příští rok.

 

2744
Na horu