Vstupenky na přednášku Vendée Globe do 19:30
Prodej vstupenek na online přednášku o Vendée Globe se budeme dnes snažit ukončit do 19:30. Máte-li zájem, dozvědět se o závodu mnohem více, nahlédnout i do zákulisí, tak už moc neváhejte. Navíc proti minule bude soutěž pro účastníky o nástěnný kalendář Pavla Nesvadby.
Prodej se snažíme uzavřít dopředu, aby bylo možné vše připravit a registrovat účastníky, aby vše bylo na jeden klik. Proto snaha mít vše s předstihem.
Tentokrát věnujeme hodně času záchraně Kevina Escoffiera z rozlemoné lodi PRB, budeme mluvit o srážkách s UFO, o tom, jestli jsou lodě IMOCA na takový závod vhodné, jak často zmiňujete. K tématu se vyjádří vynikající sólový jachtař a neméně skvělý boatbuilder Milan Koláček. Podíváme se také, proč je nebezpečný proud Agulhas, jak vypadají závodní týmy IMOCA a co to všechno stojí. Nakonec odbočíme od tématu a to k nejrychlejší plavbě kolem světa.
Samozřejmě bude čas i na vaše dotazy. Navíc znovu vyhlásíme do příště soutěž. Výhrou bude jachtařský kalendář od Pavla Nesvadby na příští rok.
2744
Související články
A vítězem soutěže se stává…
A vítězem soutěže se stává…
Před 14 dny jsme vyhlásili soutěž o místo na přístavních manévrech v Praze zdarma. Dnes tu máme vítěze.
Nová jachta na přístavní manévry v Praze a soutěž o cenu
Nová jachta na přístavní manévry v Praze a soutěž o cenu
Máme novou jachtu na kurzy přístavních manévrů v Praze. Jmenuje se Cesaria, je v Holandsku a zatím se připravuje na cestu do Prahy.
Dva Everesty: po jachtařském zdolal Maxime Sorel i ten skutečný
Dva Everesty: po jachtařském zdolal Maxime Sorel i ten skutečný
Francouzský jachtař Maxime Sorel dokončil výzvu Mon Double Everest. Rodák z Bretaně úspěšně absolvoval Vendée Globe 2020-2021, sólový závod kolem světa, považovaný za jachtařský Mount Everest. V noci na čtvrtek pak poslal zdravici i ze skutečného nejvyššího bodu světa. Stal se tak prvním člověkem, který něco takového dokázal.