Search
× Search
Privilège Signature 510 Essential
Daniel Vodička
/ Kategorie: Novinky

Privilège Signature 510 Essential

Luxusní výrobce katamaranů Privilege z Les Sables ve Francii, se pod křídly německé skupiny Hanse rozhodl zpřístupnit svoji produkci širším vrstvám zákazníků.  

Proto vytvořila novou variantu úspěšného modelu 510 Signature. Signature nabízí mimořádně široký vějíř možných úprav a vybavení. To činí výrobu nákladnější. Privilège Signature 510 Essential bude přístupnější jen proto, že množství možných úprav bude citlivě omezeno.

Signature 510 Essential zůstává plnohodnotným katamaránem Privilege, na který jsou příznivci značky zvyklí. Při výrobě trupu je použit isoftalický gelcoat, polyesterová pryskyřice a pěnový sendvič. Prosklené plochy jsou tvořeny tvrzeným bezpečnostním sklem, v přídi a zádi plováků jsou crash boxy, které v případě kolize zabrání průniku vody do podpalubí.

Uvnitř byl interiér zjednodušen, aby se omezila potřebná údržba a zlevnil provoz. Také konfigurace podpalubí byla pečlivě optimalizována a seznam možných úprav a dalšího vybavení zkrácen. Díky tomu je koupě lodi, přístupnější, jednodušší a nakonec i rychlejší.

Přesto zůstává vybavení jachty věrné přístupu této značky v minulosti. Jde především o maximální komfort na palubě i v podpalubí. Pro klidné chvíle na kotvě je možné zvolit také sezení na bimini nad kokpitem, kde jachtař s nadhledem vychutná krásu zátoky, kterou si pro svoji zastávku vybral.

Parametry

Délka

17,09 m

Délka na vodorysce

15,13 m

Délka trupu

15,24 m

Šířka

7,98 m

Ponor

1,57 m

Výtlak prázdné lodi

16800 kg

Nádrže na palivo

800 l

Nádrže na vodu

600 l

Výkon motorů

2 x 55 HP

Plocha plachet

141 m2

Design

Marc Lombard a Darnet Design

Více informací

www.tpscentrum.cz

 

3012
Na horu