Search
× Search
Přístavní manévry v Ostravě
Daniel Vodička
/ Kategorie: Technika plavby, Kam jet

Přístavní manévry v Ostravě

K poškození jachet nejčastěji dochází při manévrech v přístavech a marínách. Chcete-li se před sezónou v manévrech zdokonalit, přijďte na přednášku Přístavní manévry v Ostravě.
 

Díky velkému zájmu o přednášky Přístavní manévry, které proběhly v Ostravě v loňském roce, jsme se rozhodli pro její zopakování. Přednáška opět proběhne v sídle společnosti Sectron Service s.r.o. 

Přednáška se uskuteční ve středu 6. února od 17:00 do cca 21:00 ve školícím středisku firmy Sectron Service. Cena přednášky je 500 Kč včetně DPH. Na místě bude zajištěno občerstvení, které není zahrnuto v ceně.

 

Přednáška je o užitečný doplněk k úspěšné stejnojmenné publikaci. Jednoduchým a atraktivním způsobem vysvětluje základní principy manévrování s jachtami v těsných prostorech přístavů a marín.

Lehkou formou krátce objasní nezbytné teoretické minimum, bez něhož jsou pohyby lodi nepochopitelné. Představí chování lodí za bezvětří, ve větru, ale i v místech s proudem. Tématem přednášky nebudou jen všem dobře známá stání s mooringy, ale také stále rozšířenější mola finger pier, manévry při zajíždění bokem, přistávání u bójí, či manévry s katamarány. Podíváme se na to, jak bezpečně jachtu vyvázat, ať už u mola, či na bóji. 

 

 

Přednáška dá také návod, jaké manévry je dobré si s jachtou vyzkoušet a jakým způsobem. Po tomto nácviku se skipper cítí v přístavech mnohem jistější. Při zajíždění do přístavu se tak zbavíte nejistoty a všudypřítomného stresu. 

Přednáška Přístavní manévry

Přednášejícím bude spoluautor knihy „Přístavní manévry“ a šéfredaktor Lodních novin Daniel Vodička.

Cena: 500 Kč

Termín: 6. února v 17:00 

Kde: Sectron Service s.r.o., Josefa Šavla 1271/12, Ostrava – Mariánské Hory

V rámci přednášky bude možné zakoupit knihu Přístavní manévry se slevou za 500 Kč.

Na přednášku se můžete přihlásit zde. Zálohovou fakturu pošleme obratem. 

9549
Na horu