Představení katamaranů Privilege
Výrobce katamaranů Privilege dává před velkými výstavami přednost představení svých jachet v komornějším podání. Proto pořádá přímo v loděnici In-Water Boat Show, na kterém se představí i nejčerstvější novinky.
Akce, na které proběhne světová premiéra Privilege Signature 510 a Privilege Signature 580, se bude konat 22. září v Les Sables d´Olonne na atlantickém pobřeží Francie. Vedle již zmíněných premiér bude na místě také nový motorový katamaran Privilege Euphorie 5 a Privilege Serie 640.
Máte-li zájem o katamarány Privilege, rezervujte si místo u Pavla Stejskala z firmy TPS Centrum, která u nás francouzskou loděnici zastupuje.
3937
Související články
Réčko na katamaranu dovede nepříjemně překvapit
Réčko na katamaranu dovede nepříjemně překvapit
Přecházíte ze světa jednotrupých lodí do rozměrného pohodlí katamaranů. První réčko vás může nepříjemně překvapit.
Pozor na hmotnost na katamaranu
Pozor na hmotnost na katamaranu
Vícetrupé jachty vás lákají kvůli rychlosti? Potom si dejte dvojnásob pozor, co vše si na palubu berete a jak (ne)zbytné věci na lodi rozložíte. Vliv na plavební vlastnosti je významný.
Stoupačka na katamaranu? Jak na to?
Stoupačka na katamaranu? Jak na to?
Polární diagramy katamaranů nevypadají na to, že by bylo možné se dostat rychle do cíle, který leží proti větru. Není to tak docela pravda. Je ale nutné zvolit odlišnou strategii.