Search
× Search
Poslední místa na kurzu trimu a na kurzu servisu dieselového motoru
Daniel Vodička

Poslední místa na kurzu trimu a na kurzu servisu dieselového motoru

Nabízíme poslední volná místa na kurzu trimu na Lipně na fantastické sportovní jachtě Seascape 27 a na kurzu servisu a údržby lodních dieselových motorů v Praze. Školitelem v obou případech bude zkušený lektor RYA Vojta Sládeček.

V obou případech se jedná o oblíbené kurzy, všechny předešlé běhy byly vyprodány. Seascape 27 je vynikající sportovní jachta, kterou si pochvaluje i náš nejlepší sólový jachtař Milan Koláček. Samotné svezení na ní je krásným jachtařským zážitkem. Kurz na Lipně proběhne o víkendu 24. a 25. července.

Kurz servisu a údržby lodního dieselového motoru proběhne v Praze na Císařské louce již 15. července od 17:00. dozvíte se o základních problémech lodních motorů a o tom, jak je řešit. Vzhledem k tomu, jak často se na motor plně spoléháme, jde o velmi důležité znalosti. Máme poslední 3 volná místa.

Pokud by výše uvedené kurzy nestačily, nabízíme kurz přístavních manévrů v Praze, který je ideální pro ty, kteří se po roce vydávají poprvé na moře a necítí se při manévrování v přístavech jistě. Jediná volná místa v první polovině prázdnin jsou 17. července.

Další naše kurzy najdete zde. Jde o třídenní kurzy přístavních manévrů v Chorvatsku a kurzy přístavních manévrů na katamaranu.

3290
Na horu