Search
× Search
Není pravda že…
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Není pravda že…

V prolhaných západních médiích se objevily informace, že chloubu ruského námořnictva, takový špičák ve vlčím chrupu, letadlovou loď Admiral Kuzněcov zachvátil požár. To samozřejmě není pravda a ocelová pěst ruské armády je plně bojeschopná!

Plovoucí základna ocelových ptáků sice nemůže vyplout, ale to je dáno něčím úplně jiným. Sociálně citlivé velení ruské armády dalo posádce volno na nákup dárků v Murmansku a okolí. 

Mluvčí Vojenno-morskoj flota jakékoli zmínky o požáru popřel:

Viděli jsme snímky lodě zahalené kouřem…

Tooo je sice pravda, ale to byl kouř z kuchyně, kde kuchaři připravovali slavnostní nedělní oběd pro posádku o šesti chodech a trochu připálili jehněčí.

Prý přijelo ten zapálený pekáč hasit 28 hasičských jednotek…

Požár se bohužel trochu rozšířil, ale hned se ho podařilo lokalizovat, škody jsou zanedbatelné a nejdůležitější je, že se nikomu nic nestalo.

Mluví se o tom, že po kapitánovi se slehla zem…

Kapitán lodi, hrdina Sovětského svazu a skvělý komunista bohužel zahynul ve své kajutě, která byla požárem zasažena.

Nějaké další oběti na životech?

Nic takového. Všichni ostatní jsou pořádku.

Slyšeli jsme o další nezvěstné osobě a mnoha zraněných…

Aaa tak… Jednoho námořníka nemůžeme dohledat, ale není vyloučeno, že to je provokace některé západní rozvědky… A pokud mluvíte o těch zraněných, jde jen o drobné oděrky způsobené při vydávání menáže v nouzové jídelně v osvětovém středisku sovětské armády.

Kdy se tedy vrátí Admiral Kuzněcov na hladinu světových oceánů?

Vše jde podle plánu. Chlouba ruského námořnictva a loď, které se celý svět bojí, bude po drobných kosmetických úpravách znovu brázdit moře a oceány 7. října 2022, tedy v den 70. narozenin našeho velkého a spravedlivého vůdce.

 

4279
Na horu