Search
× Search
Kurz údržby a servisu lodního motoru (pro velký úspěch přidáváme)
Daniel Vodička
/ Kategorie: Stavba a údržba, Kam jet

Kurz údržby a servisu lodního motoru (pro velký úspěch přidáváme)

Večerní kurz servisu a údržby lodního dieselového motoru, který proběhne 30. dubna v Praze, je beznadějně vyprodaný. Proto jsme se rozhodli přidat ještě jeden koncert virtuózního instruktora britské RYA Vojty Sládečka. Tentokrát již od 12:00. Jak jinak, znovu v Praze.  

Kurz servisu a údržby lodního dieselového motoru vedený Vojtou Sládečkem je vždy beznadějně vyprodán. Zdá se, že si jachtaři uvědomují, jak moc na motoru záleží jejich bezpečnost.  

Ohlasy na kurz vedený Vojtou Sládečkem jsou skvělé. Účastníci kurzu oceňují jak možnost si vše prohlédnout a vyzkoušet na skutečném motoru, tak i pedagogické schopnosti školitele, který dokáže vše přiblížit jednoduše a zábavně. Možnost prohlédnout si motor ze všech stran usnadňuje orientaci v praxi v těsném motorovém prostoru jachty. 

Tentokrát kurz proběhne na (relativně) novém motoru Volvo Penta, který jsme za tím účelem demontovali z naší nové školící lodi na výuku přístavních manévrů v Praze. 

Co se na kurzu naučíte?

Během kurzu si vysvětlíte, jak motor funguje, ukážete si jednotlivé systémy a jejich důležité součásti a v praxi si pak vyzkoušíte základní opravy a kontroly. Po teoretické části v učebně, bude nachystán reálný lodní motor, na kterém si vše prakticky vyzkoušíte. Cílem kurzu není udělat z vás lodní inženýry, ale vysvětlit principy a techniky, které patří mezi základní znalosti a dovednosti každého zodpovědného kapitána.

Díky kurzu dokážete vyřešit i situace, které jsou pro jiného nebezpečné, nebo velmi nákladné.

Další informace a přihlášky najdete zde.

621
Na horu