Search
× Search
Kniha Přístavní manévry v novém
Daniel Vodička
/ Kategorie: Knihy, Zajímavosti

Kniha Přístavní manévry v novém

Knihy jsou vhodnými vánočními dárky. Jachtařům nabízíme jen pečlivě vybrané tituly, za které se můžeme zaručit. Mezi nimi je i shodou okolností v Lodních novinách vytvořená publikace Přístavní manévry. Jedná se v posledních letech o jednu z nejúspěšnějších jachtařských knih u nás. jde o aktualizované vydání. 

Kniha Přístavní manévry je ve svém oboru bestsellerem. Od roku 2015, kdy vyšla poprvé, ji vydáváme již potřetí. Podle pravidel knižního trhu se sice jedná o druhé vydání (po prvním vydání následoval dotisk a nyní tedy druhé vydání) brány tiskárny však kniha opouští již potřetí.

Ilustrace z knihy Přístavní manévry

Ilustrace z knihy Přístavní manévry

Jedna ze stran knihy
Tentokrát s mnohými úpravami. Tu nejhlavnější najdete ve druhé polovině knihy, kde jsou rozkreslené jednotlivé manévry. Tentokrát je u každého z manévrů dodána specifikace, jak se manévr liší na lodi s dvojicí kormidelních listů, případně jestli se vůbec liší. Počet jachet s dvojicí kormidelních listů roste a naše kniha je první na světě, která se manévry s nimi zaobírá takto detailně.

Jedna z nových stránek v knížce je určena pro příznivci Jirky Pacáka, který je jedním z našich nejzkušenějších skipperů. Co konkrétně radí se dozví až majitelé knihy.

Také v první polovině přibylo několik zajímavých aktualizací a doplňků, které vám v přístavech a marínách pomohou.

Kniha je tedy znovu k mání, objednávat si ji můžete zde. Je nová, lepší, hezčí, barevnější, zajímavější, užitečnější a je v ní i Jirka Pacák.

 

 

 

 

 

 

 

 

3464
Na horu