Search
× Search
Když se baví hvězdička…
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Když se baví hvězdička…

Herec déčkových filmů, hráč pokeru a hvězda Instagramu Dan Bilzerian navštívil Chorvatsko. Chlap s vizáží učesaného jeskynního člověka se prohání po Jadranu. Pravidla a zákony ho netrápí.  

Chlap jehož sláva je založena na tom, že chce být slavný a je proto schopen udělat cokoli (včetně sebezničení), dělá radost všem, do jejichž blízkosti se přiblíží. Před pár dny se proháněl na vodním skútru 100 m od pobřeží ostrůvku Badija nedaleko Korčuly. V místě, kde stává plno jachet a člunů, se proháněla celá jeho ekipa rychlostí mnohonásobně převyšující rychlostní limit.

Vzhledem k neohroženosti chlapa s ksichtem z doby ledové, se na místo stihla dostavit policie a napálila mu pokutu. Je otázkou, o jakou částku šlo, ale zřejmě to finanční stabilitu instagramového krasavce neohrozí.

Tentokrát se sebevědomý pračlověk přesunul k Lastovu a vymyslel si jinou zábavu. Milovník střelných zbraní vytáhl z podpalubí dva kanóny a střílel železné koule na ostrov. Inteligentní zábava pro playboye ze světa sociálních sítí.

Jak se tato zábava líbí policii nebo strážcům parku je těžko říci. Dovedu si ale představit, že v návštěvním řádu nic o střelbě z kanónu v areálu přírodního parku není...

Inu, v létě je třeba se bavit. A bytosti závislé na své slávě ji musí živit dnes a denně. Jen si dejte pozor, abyste nebyli příliš blízko.

 

 

3984
Na horu