Search
× Search
Katamarany Excess u nás
Daniel Vodička
/ Kategorie: Novinky, Zajímavosti

Katamarany Excess u nás

Největší světový výrobce rekreačních lodí Groupe Beneteau loni představil novou řadu katamaranů Excess, která je určena pro mladší a sportovněji založené jachtaře. Před vánočními svátky bylo potvrzeno zastoupení značky pro Českou republiku.

Prodejcem katamaranů Excess se stala společnost fas yachting, které je mezi jachtaři známá zastupováním značky Jeanneau na našem trhu.

V současné době má loděnice v nabídce trojici katamaranů. Vedle modelů Excess 12 a 15, které z velké části vycházejí z katamaranů Lagoon, je to zcela nový model Excess 11.

Výrobce sází na sportovnější pojetí jachet, které jsou vylehčené a nabízejí i sportovnější takeláž. Kormidelní stanoviště jsou přesunuta na zádě obou trupů, jako to je například na sportovních katamaránech Outremer.

Nový model Excess 11 je nejmenší z masově vyráběných katamaranů a chce navázat na úspěchy, kterých dříve dosahoval například katamaran Lagoon 380. Tato zajímavá jachta bude představena již za necelý měsíc i na veletrhu v německém Düsseldorfu.

Více informací získáte od zástupců firmy fas yachting. Webové stránky českého zastoupení se teprve připravují.

3329
Na horu