Search
× Search
Dárky pro jachtaře od Lodních novin
Daniel Vodička

Dárky pro jachtaře od Lodních novin

Vánoce se blíží a s nimi i nervozita a stres spojený se sháněním těch nejlepších dárků. Sháníte-li dárky pro jachtaře, můžeme vám vaši nelehkou situaci usnadnit, protože nejlepší dárky pro jachtaře máme my. S kurzy od nás bude vaše dovolená mnohem klidnější.

Máme pro vás nejlepší kurzy, vynikající přednášky, dárkové poukazy (nejkrásnější) a samozřejmě ty nejodbornější knihy. Myslíte si, že přeháníme, ale řekněte, kdy u nás vyšla lepší jachtařská knížka, než naše Přístavní manévry?

Co vám můžeme pro vaše blízké pod stromeček nabídnout?

Nejlepším dárkem pro všechny zúčastněné je kurz přístavních manévrů. O co bude dovolená pro všechny krásnější, když skipper zapluje k molu jak zkušený profík a nebude se muset celý týden bát přistání. Dovolenou si lépe užije nejen on, ale i ti druzí na palubě. Ubyde stresu a nervozity. Protože kurz se pod stromeček nevejde, máme pro vás připraveny dárkové poukazy. Buď na jednodenní kurz přístavních manévrů v Praze, nebo na třídenní kurz v Chorvatsku. V obou případech probíhá kurz na jachtě s kormidelním kolem a na palubě jsou jen čtyři žáci.

Zde najdete seznam kurzů a můžete si vybrat termín. V případě zájmu jsme od jara schopni připravovat v Praze individuální kurzy, přizpůsobíme termín vašim potřebám.

Přednášky a workshopy

V současné chvíli máme vypsaný kurz základní údržby a opravy lodního dieselového motoru v Ostravě. Přidali jsme stejný kurz také do Ostravy a do Prahy.Užitečná věc. Když vám motor vypoví službu, můžete se dostat do nepříjemné situace. Aby k tomu nedošlo, je tu náš kurz. Je tak dobrý, že je vždy obsazený do posledního místa.

Dále připravujeme přednášku o přístavních manévrech. Před sezónou ji uskutečníme v Praze, Brně i Ostravě. Bude putovní.

Chystáme také velmi zajímavé plavby, které zveřejníme v příštích dvou týdnech. Počkejte si na ně, můžeme je doporučit.

A nakonec tu jsou i již zmíněné knihy. Přístavní manévry jsou již klasikou a pomalu se nám vyprodává i druhé vydání. Další užitečnou knihou je Anglicko-český ilustrovaný výkladový jachtařský slovník. Již jen délka názvu ukazuje, že jde o fantastickou publikaci.

4148
Na horu