Search
× Search
Kurzy TOP
Chcete otestovat produkty Helly Hansen?
Daniel Vodička
/ Kategorie: Testy, Zajímavosti

Chcete otestovat produkty Helly Hansen?

Helly Hansen hledá dva československé jachtaře, kteří pomohou Milanu Koláčkovi otestovat bundy HP Foil jacket z aktuální kolekce. Co pro to musíte udělat?

Značku Helly Hansen vždy zajímala zpětná vazba přímo od zákazníků. Proto připravila pro letošní rok kampaň s názvem Demo Team. Abyste byli vybráni do československého demo teamu Helly Hansen, musíte zaslat svůj krátký motivační dopis a k tomu plán, jak a kde byste bundu otestovali a jakých regat byste se zúčastnili.  Zároveň krátce popište, zda a jakou máte se značkou Helly Hansen osobní zkušenost (celkem stačí stránka A4). Své motivační dopisy zasílejte nám na adresu Lodních novin, my je předáme dále. 

Dva nejlepší testéry si k sobě vybere Milan Koláček a těm Helly Hansen bundy pošle. Milan na úvod testování seznámí parťáky se svými zkušenostmi s HP Foil jacket. Členové demo teamu pak budou dělat při testování fotodokumentaci a na závěr připraví zprávu o testu s klady a zápory zkoušené bundy. A hlavně s námi budou sdílet momenty, kdy se v testované bundě cítili nejlépe.

Pozornost bude třeba věnovat i údržbě bundy. Od letošního roku dochází nařízením Evropské komise ke změně pravidel pro používání a chemické složení povrchové úpravy DWR, zajišťující kvalitní repelaci vody na povrchu výrobku. Proto je nutné věnovat zvýšenou pozornost údržbě a péči o nepromokavé výrobky. V zásilce s bundou bude i set výrobků od značky Nikwax pro obnovu impregnace po dlouhodobém používání.

Značka Helly Hansen již od roku 2014 eliminovala ze svých výrobků DWR C8, kterou nyní od roku 2016 zakazuje nová směrnice EK, a pracujeme již pouze s DWR C6 úpravami. Jdeme však ještě dál a již nyní máme v kolekci výrobky úplně bez PFC (polyfluorované uhlovodíky) a zároveň se Helly Hansen jako značka stala součástí Sustainable Apparel Coalition, která své členy zavazuje k přísným standardům v textilní výrobě a to od pracovních podmínek, až k ochraně životního prostředí.

Máte vynikající příležitost získat prvotřídní bundu Helly Hansen, která je určená pro inshore regaty. Své motivační dopisy, ve kterých nezapomeňte na svoji velikost, posílejte do 9. dubna. Na testování pak budete mít čas do konce května, kdy bude třeba odevzdat zprávu o testování.
Vytisknout
5695
Na horu