Bohemia Praha Debra před cílem
Bohemia Praha Debra je poslední stovky metrů před cílem. Rychlost 10 uzlů. Bude to na medaili?
V tuto chvíli musíme jen držet palce. Průběžné výsledky nemáme a vlastně ani nemáme žádné výsledky, protože Malta je jih Evropy. A v noci se spí! Od včerejšího večera se toho ve výsledkové listině mnoho nezměnilo.
Faktem je, že naše jachta je stále vynikající a celou noc musela držet vysokou rychlost. Jinak by ještě nebyla před cílem. A placka by z toho být mohla. Minimálně ve svých třídách v ORC i IRC.
Netrpělivě čekáme na výsledky.
Poloha lodí zde.
4935
Související články
Start Milana Koláčka na Route du Rhum potvrzen!
Start Milana Koláčka na Route du Rhum potvrzen!
Route du Rhum - Destination Guadeloupe. Jde o jeden z nejtěžších sólo offshore závodů na světě, který se jede jen jednou za čtyři roky. Letos se uskuteční už jeho 13. edice. Milan Koláček bude na startu. První Čech!
Srovnání Class40 a běžné čtyřicítky
Srovnání Class40 a běžné čtyřicítky
Závodní jachty Class40 umí 25 uzlů. Kdo by to nechtěl... Na běžné čtyřicítce se rozzáří oči kormidelníka štěstím, když na rychloměru problikne desítka. Kde je rozdíl?
FOR BOAT program přednášek na stánku Lodních novin
FOR BOAT program přednášek na stánku Lodních novin
V pátek začíná výstava FOR BOAT a na našem stánku bude více přednášek než kdy jindy. Níže najdete časový rozvrh přednášek.