Search
× Search
Bezproblémová plavba o prázdninách?
Daniel Vodička
/ Kategorie: Technika plavby, Knihy

Bezproblémová plavba o prázdninách?

Před námi jsou dva měsíce prázdninových plaveb s dětmi a známými. Co udělat, aby šlo o plavby klidné, bezproblémové a škod na lodích prosté?

Většina škod, ke kterým na charterových jachtách dochází, vzniká v přístavech a marínách. Pro mnohé skippery je manévrování mezi loděmi v maríně a přístavu stále zdrojem velkého stresu. Mnozí po dlouhé době zapomněli, co se na kurzu naučili a mnozí bohužel měli tu smůlu, že jejich školitelé je na kurzu mnoho nenaučili.

Máte poslední šanci si před prázdninami objednat velmi úspěšnou knihu Přístavní manévry, kterou jsme  vydali již podruhé. O prázdninách již budou naše dodávky nepravidelné. 

Na více než 200 stránkách shrnuje vše, co je při manévrech nezbytné, objasňuje techniky ovládání lodě, i nejrůznější fígle a pomůcky. Více než polovina knihy obsahuje v přehledné grafice s popisky detailně rozkreslené jednotlivé situace, které vás v přístavech mohou potkat. Jde o nejkomplexnější a nejúspěšnější publikaci na našem i slovenském trhu.

Více informací o knize a objednávkový formulář najdete zde

Navíc si můžete objednat i pro všechny jachtaře užitečný Anglicko-český ilustrovaný výkladový slovník. Nikde jinde nenajdete výklady 3500 anglických jachtařských a námořních termínů. Bude se vám hodit při přebírání lodě, ale i při studiu cizojazyčné jachtařské literatury

Více informací o knize a objednávkový formulář najdete zde.

V případě zájmu o obě knihy najednou nás kontaktujte mailem a můžete je mít obě za 990 Kč + 100 Kč poštovné.

Pokud byste se necítili během sezóny za kormidlem jistě, máme pro vás na konci září třídenní intenzivní kurz přístavních manévrů v Chorvatsku. Všechny naše jarní kurzy v ČR byly vyprodány.
 

8055
Na horu