Search
× Search
Beneteau a Fountaine Pajot na veletrhu v Cannes
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Beneteau a Fountaine Pajot na veletrhu v Cannes

Uvažujete-li o koupi jachty Beneteau, nebo o katamaranu Fountaine Pajot, máte po dlouhé pauze způsobené Covidem možnost si vybrané jachty prohlédnout na vodě na veletrhu v Cannes, kde bude přítomen i zástupce firmy Bemex Boot Vladislav Bezecný, který loděnice u nás reprezentuje.

Na výstavě, která se koná ve francouzském Cannes v termínu 7.-12.09.2021, si bude možné prohlédnout jachty Beneteau Oceanis 40.1, Oceanis 51.1, Oceanis Yacht 54, Oceanis Yacht 62 a First Yacht 53.

Výrobce katamaranů Fountaine Pajot bude vystavovat celou produkci Isla 40, Astrea 42, Elba 45, Tanna 47, Samana 59 a Alegria 67. V přístavu Vieux Port to budou dále MY 4.S a MY 6.

Vláďa Bezecný bude osobně přítomen v Cannes po celou dobu výstavy.  V případě zájmu o prohlídku některé z vystavených lodí je třeba předem zavolat nebo poslat SMS na mobil +420 602 333 636, aby se vám mohl věnovat na palubě příslušné lodě.

Výstava bude opět rozdělena do dvou přístavů. Tradiční místo výstavy, starý přístav Vieux Port bude věnován pouze motorovým lodím a motorovým katamaránům. Veškeré plachetnice i plachetní katamarány budou v přístavu Port Canto vzdáleném cca 30 minut chůze. Mezi oběma přístavy bude jezdit bezplatná kyvadlová doprava, a to jak lodní, tak autobusová.

Budete-li si přát zaslat volnou vstupenku na výstavu, dejte vědět mailem nebo telefonicky (+420 602 333 636), pokud možno spolu s termínem návštěvy a lodí která vás zajímá.

Pro vstup na výstaviště platí povinnost předkládat evropský covid pas!

Aktuální opatření ve Francii

Platí povinnost předkládat evropský covid pas v kulturních, zábavních provozech přijímajících veřejnost nad 50 osob (zábavní parky, památky, muzea, kina, divadla) a pro vstup do kaváren, restaurací, obchodních center, nemocnic či domovů důchodců. 

Evropský covid pas: certifikát ve kterém je zaznamenáno provedení negativního PCR testu/antigenní testu ne starší než 48h (pozor pro cestování či tranzit je platnost 72h) nebo potvrzení o provedeném očkování (2 týdny po druhé vakcíně Pfizer, Moderna, AstraZeneca či 4 týdny po vakcíně Johnson & Johnson nebo 2 týdny po první dávce vakcíny pokud osoba prodělala nemoc Covid-19) nebo prodělání nemoci covid-19 v posledních 6 měsících.

2090
Na horu