Kurz manévrů v pátek a sobotu
V pátek a v sobotu pro vás máme volná místa na kurzu přístavních manévrů v Praze. Kurzy se nám rychle plní a tyto dva byly vypsány dnes. Chystáte-li se letos na loď, je to skvělá šance, jak se připravit na nejvíce stresující okamžiky své dovolené.
Kurz probíhá v Praze na Císařské louce od 0900 ráno, do 1700 odpoledne. Kurz je určen maximálně pro 4 osoby. Ti co přijedou vozem, zaparkují na místě před golfovým hřištěm, kdo přijede veřejnou dopravou, může dojet na Smíchovské nádraží metrem a dojít cca 250 m pěšky na místo, kde vás můžeme vyzvednout lodí.
Přihlásit na kurzy se můžete zde.
Detailní popis míst k nalodění najdete zde.
3116
Související články
Když manévr nevychází…
Když manévr nevychází…
Couváte k molu mezi lodě, zatáčíte a vypadá to, že to nevyjde. Co s tím? Držet kormidlo do poslední chvíle a doufat v zázrak, nebo manévr opravit? Na zázraky nevěřím, proto jdu raději do opravy manévru.
Kurz lodního motoru a přednáška o koupi a prodeji jachty
Kurz lodního motoru a přednáška o koupi a prodeji jachty
Na konci května jeden kurz a jedna přednáška. Kurz servisu a údržby lodního motoru a přednáška o koupi a prodeji jachet. První přednáška na toto téma se dotazy účastníků tak protáhla, že jsem musel zhasínat světlo v sále, abych ji ukončil. Kurz lodního motoru bývá vždy vyprodán.
Vynikající kurz první pomoci (z vlastní zkušenosti)
Vynikající kurz první pomoci (z vlastní zkušenosti)
Včera jsem byl na kurzu první pomoci pro jachtaře. Byl vynikající! Lékař z letecké záchranné služby a jachtař Vojta Vajdík má kurz skvěle připravený a vybavený. Doporučuji.