Hledáme spolupracovníky redakce
Baví vás jachting a máte k němu co říci? Lodní noviny hledají externí spolupracovníky, tvůrce obsahu našich webových stránek.
Zajímáte se o závodní jachting v tuzemsku, nebo v cizině? Travíte víkendy na našich vodách? Angažujete se ve světě motorových člunů? Nebo za sebou máte plavby, o kterých máte co říci? Hledáme spolupracovníky, kteří nám pomohou s obsahem webu, kteří chtějí pomoci i ostatním svými znalostmi a zkušenostmi.
Máte-li o práci externího redaktora zájem, pošlete nám krátký článek (500 – 1000 znaků) na jachtařské téma, které vás zajímá a stručný motivační dopis. Můžeme se také potkat osobně na našem stánku na výstavě For Boat.
Finanční podmínky spolupráce upřesníme.
3716
Související články
Vynikající kurz první pomoci (z vlastní zkušenosti)
Vynikající kurz první pomoci (z vlastní zkušenosti)
Včera jsem byl na kurzu první pomoci pro jachtaře. Byl vynikající! Lékař z letecké záchranné služby a jachtař Vojta Vajdík má kurz skvěle připravený a vybavený. Doporučuji.
Chcete dostávat avíza na naše nové články do WhatsAppu?
Chcete dostávat avíza na naše nové články do WhatsAppu?
Připravili jsme WhatsApp kanál Lodních novin, na který budeme vkládat avíza na nové články, zajímavosti a volná místa na našich kurzech a plavbách.
Příprava jachty na sezónu
Příprava jachty na sezónu
Co vše je třeba udělat, než se svojí jachtou letos poprvé vyplujete? Správná příprava jachty zabrání zklamání, vícenákladům, nervům a zkažené dovolené. Je toho hodně. Hodně co udělat a hodně toho, co je možné pokazit.