Search
× Search
Zpráva pro účastníky kurzů Lodních novin
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Zpráva pro účastníky kurzů Lodních novin

Viry útočí ze všech směrů! Díky tomu, že vláda pod vedením všudypřítomného dodavatele roušek nás neúnavně chrání před jejich ataky, můžeme s chladnou hlavou řešit nepříjemnosti, které se na nás hrnou. Jednou z nich jsou termíny vypsaných kurzů, které se rychle blíží.

Za stávající situace jsme se rozhodli pro následující řešení.

Kurzy pořádané v zahraničí

U kurzů pořádaných v zahraničí zajišťujeme náhradní termíny jachet ve spolupráci s charterovými společnostmi. Chceme dát na výběr mezi volbou nového termínu kurzu, nebo vrácením zaplacené částky. Všechny klienty budeme oslovovat mailem a nabídneme konkrétní možnosti řešení. Zatímco u kurzu s Milanem Koláčkem na Pogo 12,50 se pokusíme nabídnout nějaký atraktivní zářijový termín, u kurzů na katamaránech by to byl spíše termín jarní, abyste byli připraveni na další sezónu. Co se týče kurzů na jednotrupých jachtách v Chorvatsku, tam ještě zvažujeme řešení.

Kurzy přístavních manévrů v Praze

Za stávající situace nejsme schopni říci, kdy bude možné s kurzy v Praze na Vltavě začít. Nevíme to my, nevíte to vy a o vládě ani nemluvě. A nejhorším nepřítelem je nejistota. Proto jsme se rozhodli nenapínat ty z vás, kteří mají objednané první pražské kurzy. Po dlouhém a náročném jednání od 05:00 dnes ráno (na vládě se začíná v šest, chtěli jsme být lepší) jsme se rozhodli zrušit kurzy konané do 10 dubna. Všechny účastníky kurzů vyrozumíme mailem a nabídneme dvě možnosti řešení. Budete si moci vybrat mezi vrácením kurzovného a poukazem na pražský kurz s možností svobodné volby termínu z vypsaných možností. Na technickém řešení této volby pracujeme.

Pokud by krizová situace trvala i nadále, budete kurzy rušit v dostatečném předstihu, abyste měli čas se se situací vyrovnat.

Pokud by vám ani jedno z nabídnutých řešení nevyhovovalo, kontaktujte nás a pokusíme se najít individuální řešení (pokud to bude možné).

 

3364
Na horu