Search
× Search
Volné termíny přístavních manévrů v Praze
Daniel Vodička
/ Kategorie: Technika plavby, Kam jet

Volné termíny přístavních manévrů v Praze

Chcete-li se připravit na svoji první letošní plavbu, máme pro vás připraveny volné termíny praktických kurzů přístavních manévrů v Praze na Vltavě. Na první plavbu po dlouhé zimě odplujete připraveni.

Školitelem na kurzu bude tentokrát vynikající instruktor britské RYA Vojta Sládeček, kterého mnozí znají z kurzů trimu. Máme připraveny dva (tři) volné dubnové termíny. Kurzy proběhnou 21. a 24.dubna, v případě zájmu ještě přidáme termín 25. dubna.

Kurz je určen pro 4 osoby a dle aktuálních epidemiologických opatření se bude konat buď osmihodinový kurz pro všechny čtyři účastníky, nebo dva čtyřhodinové (dopoledne/odpoledne) pro 2+2 účastníky.

Na kurzu se nejprve soustředíme a bezpečné zvládnutí lodě, kontrolované otáčení na zpátečku, otočky o 180° a 360°, následuje zajíždění k molu, zádí, zádí na návětrné lano, bokem na přední chod, bokem na zadní chod, stabilizace jachty na laně, odplouvání s příďovým springem a se zádovým springem.

Na kurzu získáte jistotu v ovládání jachty a při první plavbě po dlouhé době povedete jachtu v přístavech a marínách bezpečně a bez stresu. To  vám ušetří nejen nervy, ale i peněženku.

Přihlásit se můžete zde.

2122
Na horu