Daniel Vodička / pátek 21. října 2016 / Kategorie: ČNR Video z České námořní rallye Na České námořní rallye se opět čeká na vítr. Startovní pole je před Vrgadou a čeká, jestli se podmínky umoudří. Zdá se, že by se vítr mohl stabilizovat od severozápadu. Podívejte se tedy zatím alespoň na video ze čtvrté rozjížďky. 9130 Tagy: ChorvatskoČNRrallye Související články Někdy se stěžeň zlomí. Ale proč? Někdy se stěžeň zlomí. Ale proč? Zlomený stěžeň, vše zachráněné na palubě. Patka stěžně vylomená v zadní části. K čemu došlo, proč, kde se to stalo? Kolik je v Chorvatsku charterových jachet? Kolik je v Chorvatsku charterových jachet? Říká se, že Chorvatsko je největší charterovou velmocí na světě. Je to pravda? Kolik je v Chorvatsku charterových jachet? Ilegální hřbitov s lijepim pogledom na more Ilegální hřbitov s lijepim pogledom na more Který námořník by nechtěl do konce věků sledovat cvrkot na mořské hladině? Podnikatel Marijan Ugrina se rozhodl toužícím nebožtíkům vyhovět. Zákonu navzdory.
Někdy se stěžeň zlomí. Ale proč? Někdy se stěžeň zlomí. Ale proč? Zlomený stěžeň, vše zachráněné na palubě. Patka stěžně vylomená v zadní části. K čemu došlo, proč, kde se to stalo?
Kolik je v Chorvatsku charterových jachet? Kolik je v Chorvatsku charterových jachet? Říká se, že Chorvatsko je největší charterovou velmocí na světě. Je to pravda? Kolik je v Chorvatsku charterových jachet?
Ilegální hřbitov s lijepim pogledom na more Ilegální hřbitov s lijepim pogledom na more Který námořník by nechtěl do konce věků sledovat cvrkot na mořské hladině? Podnikatel Marijan Ugrina se rozhodl toužícím nebožtíkům vyhovět. Zákonu navzdory.