Search
× Search
Tipy pro vaší letošní plavbu
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet

Tipy pro vaší letošní plavbu

Dnes máte poslední šanci se dozvědět zajímavé tipy pro plavbu v oblasti mezi Splitem a severem Dugiho otoku. Mapy zátok, tipy na restaurace, pěkná kotviště, místa zajímavá na šnorchlování. K tomu něco o počasí, na co si dát pozor, nebo jak se vyhnout mořské nemoci…

Dnes od 1900 proběhne poslední letošní online přednáška o zajímavých místech mezi Splitem a Zadarem, respektive severozápadním cípem Dugiho otoku.. Máme připraveny mapky, plány, tipy na výborné restaurace, poradíme místa, kde o turistu nezavadíte, dozvíte se zajímavosti z historie oblasti, ale také tipy na zátoky, kde se můžete schovat před bouřlivým počasím. Informace, které jsme nasbírali za čtvrt století plaveb po Jadranu.

Přednáška je online a účastníci k ní získají stálý přístup na soukromém sdílení přes Youtube. Budete si tak moci přehrát potřebnou část i během vaší plavby. Nebo kdykoli jindy.

Při své plavbě se nebudete nikam vydávat naslepo a navíc můžete mít k dispozici i atraktivní plán B, pokud by varianta A nevyšla.

A pokud ještě nemáte pilota chorvatského pobřeží, můžete si ho objednat u nás. Popis přístavů, marín, zátok a kotvišť od Slovinska po Černou Horu. Nejnovější verze s posledními aktualizacemi.

Kurzy, které letos pořádáme, najdete zde. Jedná se o jednodenní kurzy přístavních manévrů v Praze, třídenní kurzy v Chorvatsku, kurz servisu a údržby lodních dieselových motorů a kurz freedivingu pro jachtaře. 

3415
Na horu