× Search
Sea U Sailing vítězem Velikonočky
Daniel Vodička
/ Kategorie: Velikonoční regata

Podle neoficiálních výsledků se vítězem 21. ročníku Velikonoční regaty stal tým Sea U Sailing vedený Janem Hirnšalem. Pro Johana je to třetí vítězství v této nepředvídatelné regatě.

Vítězem druhé etapy se stal skvěle jedoucí Boris Vaňo. O druhé místo dlouho sváděly souboj týmy vedené Johanem Hirnšalem a Pavlem Bělehradem. Sea U Sailing Jana Hirnšala protnul cílovou pásku druhý, ale Pavel Bělehrad se propadl na 4. místo. Bronz ze druhé etapy vybojoval Jan Čutka.

14. místo Tomáš Dvořák

Pro celkové pořadí to znamená, že Sea U Sailing Jana Hirnšala má dvě druhá místa a čtyři body. Připomínám, že druhé místo v první etapě vybojovaly pro tým dva šroubováky vražené do otěžového vozíku geny, které umožnily jeho použití poté, co vozík vylétl. Vítěz druhé etapy Boris Vaňo má z první rozjížďky sedmé místo, tedy 8 bodů. Pavel Bělehrad má 7 bodů za třetí a čtvrté místo, Jan Čutka má 5 a 3 body, celkem 8.

Podle našich laických propočtů tak neoficiálně vyhrál Sea U Sailing, druhý skončil Redside Pavla Bělehrada a třetí vítěz druhé etapy Boris Vaňo.

Ještě jednou připomínám, že jde o neoficiální výsledky.

Týmy, které jsou ještě na moři, nyní plují do cíle proti severozápadnímu větru.

Polohu lodí najdete zde.

Již je tedy jasné, kdo má šanci na výhru v podobě bundy od Helly Hansen v naší tipovací soutěži.