Search
× Search
Rusové zadrželi tři ukrajinské lodě
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Rusové zadrželi tři ukrajinské lodě

Počínání ruského vojska připomíná ty nejhorší loupeživé hordy na lovu. Jistě jste viděli videa, na kterých ruská armáda loupila v ukrajinských bankách. Nyní přicházejí zprávy o stejném chování u ruské maríny.

Na severozápadě Černého moře Rusáci unesli 3 ukrajinské lodě. Jednalo se o dvě nákladní lodě a záchranné plavidlo. Nákladní loď Afina se nacházela v rumunských teritoriálních vodách 22 mil od Hadího ostrova. Ruská vojenská loď vyzvala plavidlo ke kontrole. Loď byla Rusy unesena.

Dále si ukrajinští pohraničníci všimli nelogických změn kurz další nákladní lodě Princess Nicole. Také nakonec vyrazila k Hadímu ostrovu. Následovalo v obou případech vypnutí AIS a přerušení komunikace. Třetí unesenou lodí bylo záchranné plavidlo Sapphire. Na lodích bylo celkem kolem 50 civilistů.

Počínání ruského námořnictva nejde nazvat jinak než pirátstvím. Morální bahno, do kterého zapadla většina ruského národa a samozřejmě i celá armáda, nemá dno. Do čeho dalšího se šílící říše zla pustí? Srovná ukrajinská města se zemí? Použije civilisty jako lidské štíty? Vyšle bezskrupulózní nájemné vrahy z Wagnerovy armády, aby zavraždili zvoleného ukrajinského prezidenta a jeho rodinu? Koneckonců vše výše uvedené už ruský stát udělal. V Afgánistánu, Čečně, Gruzii, na Donbasu a Krymu, v Sýrii. Nyní páchá válečné zločiny na Ukrajině.

Ruský stát je zlo. Ruský lid je…

Ruský lid je tím jediným, kdo může toto nesmyslné krveprolití zastavit. A vrátit se tak mezi lidskou rasu (trocha odlehčení ze seriálu Jistě pane ministře),

1880
Na horu