Search
× Search
Ruská obrana (téměř) stoprocentní
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Ruská obrana (téměř) stoprocentní

Ukrajinští agresoři v noci zaútočili na přístav Feodosija na Krymu. Podle důvěryhodných ruských zpráv obránci sestřelili 2 ukrajinské bombardéry Su-24. Ruské škody jsou minimální.

Ukrajinská média tvrdí, že se podařilo potopit velké ruské výsadkové plavidlo Novočerkask. Jako obvykle jde o výmysly ukrajinských propagandistů. Podle ruských zdrojů, které jsou podle nejméně 50 % slovenského obyvatelstva důvěryhodnější, byla loď Novočerkask jen lehce poškozena troskami sestřelených ukrajinských raket.

Rusové navíc využili unikátní schopnost svých válečných plavidel, kterou sovětským admirálům závidí i námořnictvo Spojených států. V posledním okamžiku před útokem nepřátel se dokážou potopit podobně, jako ponorky třídy 941 Akula. Tento způsob obrany navíc dokáže zmást nepřítele, který je přesvědčen, že se mu podařilo ruské síly zdecimovat.

Drobným nedostatkem inovativní sovětské obrany je zatím ne zcela zvládnutý proces vynoření. Ruským inženýrům však již zbývá doladit poslední drobné detaily.

Podle neveřejných plánů Kremlu má být druhá fáze této obranné strategie poprvé realizována na raketovém křižníku Moskva, který se má z vln Černého moře vynořit 8. března. Vzápětí vyšle salvu ze všech svých raketometů na zrádné obyvatelstvo ruské Oděsy. Útok bude zároveň darem ruských námořníků sovětským ženám k jejich svátku.

Poznámka redakce

Některé informace z článku nemáme ověřeny z více zdrojů. 

 

792
Na horu