Search
× Search
Putin je masový vrah
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Putin je masový vrah

Tento příspěvek není o lodích a o jachtingu. Ti, kterým to vadí, ho nemusí číst.

Rusové jsou zm..i! Omlouvám se těm z nich, kteří jsou mimořádně stateční a staví se proti Putinovi.

Ozvou se křiklouni, kteří budou tvrdit, že tento příspěvek na Lodní noviny nepatří. Mají pravdu. Ale stejně tak se nepatří, aby grázl, ruský Hitler a jeho armáda zaútočili na nezávislý stát. Dnes je to Ukrajina, ale zítra mohou být v Brně. To by si měli uvědomit ti z vás, kteří si myslí, že politika do jachtingu nepatří.

Jak je to možné?

Nikdy by mě v životě nenapadlo, že budeme řešit to, co se stalo dnes v noci. Že se najde šílenec, který bude chtít změnit svět válkou. Tady a teď. Že existuje národ, který ho poslechne, který uvěří žvástům psychopatického jedince a jeho nohsledů a půjde válčit s civilizací. Že se zopakují léta 1939 – 1945.

Nevěřil bych, že se najdou matky a otcové, kteří posadí své děti do tanků a řeknou jim: „Jeď, jeď střílet, jeď vraždit, jeď znásilňovat, jeď loupit! Jeď, já vím, že se mi můžeš vrátit v truhle. Jeď, ti druzí jsou prý zlí…“

Šedivá normalizace

Bylo mi 19, když jsme se vybabrali z šedivého světa, ve kterém jsme patřili pod smutná křídla Sovětského svazu. Byl nezáviděníhodně šedivý, zvolna hnil a rozpadal se. Podívejte se na fotografie Prahy těch let…

Překrásná barevná anarchie

Pak se náš svět změnil. Získal barvy. Devadesátá léta byla explozí barev. Bylo možné vše. Každý si mohl vybrat barvu svého srdce a za tou jít. Byla možnost volby. Jakékoli volby. Dobré i špatné. V záplavě barev byly i temné odstíny. Nebylo jich málo, ale takové jsou barvy. Nejsou jen zářivé odstíny.

V novém tisíciletí se záplava barev stabilizovala. Rozkvetlá louka anarchie se změnila na uspořádanější záhony tulipánů seřazené podle odstínů. I tmavých barev ubývalo. Nějaký čas.

Svět temných trollů

V posledních letech se začaly odstíny opět měnit a jednotlivé stružky smutných odrůd nabíraly znovu na síle. Temné šílenství zasévali do záhonů trollové. Z pochybného přesvědčení, nebo pro hrst drobných. Rozsévali zmar a chystali půdu pro masakr, který včera vypukl.

Netvořit. Jen ničit!

Zatím si šílený ničitel vybíjí svoji frustraci na Ukrajině. Netvoří, jen ničí! Nejde mu o to, aby zvedl životní úroveň svých lidí. Vždyť to ani zařídit neumí. Chce ostatní strhnout do sraček, do marasmu, ve kterém je národ, jehož je vládcem. Co přijde potom? Kdo další je na řadě? Pobaltské země, Moldávie, potom Slovensko, Rumunsko…

Nechci se vrátit...

Já už nechci zažít deprimující marasmus normalizace. Svět fízlů a donašečů, svět, který končil u Aše a na hranicích východního Německa. Zároveň nechci vidět, jak kluci v nejlepším věku odcházejí v uniformách na východ, aby dělali terče ruským kanónům. Takhle nemá rozumný svět vypadat, to je šílenství! K čemu je nám mozek? Jen k tomu, aby nám ho nějaký bláznivý mužik vystřelil z hlavy? Jak je možné, že jsme to dotáhli tak daleko?

Masový vrah

Putin je masový vrah! To je třeba opakovat stále a znovu. Kdo ho zastává, je spolupachatelem masového vraha.

A neříkejte mi, že to na Lodní noviny nepatří. Patří! Patří to napsat na každý sloup! A u jednoho z nich by měl být nakonec popraven. To říkám s plným vědomím toho, že jsem celou duší proti trestu smrti. Jenomže tento grázl již má na svědomí tolik neštěstí, že jediným řešením je zbavit se ho.

2804
Na horu