Search
× Search
Přístavní manévry sólo
Daniel Vodička
/ Kategorie: Technika plavby, Kam jet

Přístavní manévry sólo

Vypsali jsme nový kurz. Přístavní manévry sólo. Půjde o přístavní manévry, které se pokročilí naučí dělat na lodi sami. Kurz, který je určený pro pokročilé. Většinou z řad našich minulých žáků, kteří se chtějí posunout o úroveň výš, chtělo by se říci skoro až na samý vrchol. 

Nenajde se příliš jachtařů, kteří by pluli sólo. Je ale mnoho těch, kteří se na své plavby vydávají s mladou manželkou, s malými dětmi, prostě s někým, kdo při přistání nepomůže, nebo nechce pomoci. Přesně pro tyto skippery je kurz určen. Naučíte se připlouvat k molu sami, naučíte se správně přemýšlet v takových chvílích, naučíte se postupovat krok za krokem tak, abyste nepotřebovali cizí pomoc. Naučí te se sami to, co na jiných lodích dělá celá početná posádka. A samozřejmě se to nebude týkat jen připlouvání k molu, ale také vyplouvání z přístavu. 

To vše se bude probírat na našem novém kurzu, který jsme vypsali na začátek dubna. Znovu jde o třídenní kurz pro 4 účastníky na jedné lodi. Vypsali jsme jeden týden na dvou lodích. Pokud chcete zvládnout loď sami a patříte mezi pokročilé, tak neváhejte. 

2980
Na horu