Posledních 40 hodin na tipovací soutěž
Chcete vyhrát plavbu po Azorských ostrovech? Máte na to poslední hodiny. Tipování končí v pátek o půlnoci a Velikonoční regata startuje již v neděli.
V neděli startuje Velikonočka. Je to regata do Dubrovniku, která od svého vzniku nabrala mimořádnou popularitu. A letošní ročník bude v kontextu posledních let výjimečný tím, že dopluje do Dubrovniku.
Teda, alespoň to tak vypadá… Podle dnešní situace se zdá, že to bude nejprve na zaďák dolů, pak tradiční souboj s bezvětřím, který zamíchá pořadím na čele, společenský Dubrovnik, poté na zaďák nahoru, souboj s bezvětřím, který zamíchá pořadím na čele a vyhlášení na Murteru s losovačkou vítěze naší tipovací soutěže o jedno místo na týdenní plavbě po Azorech.
Příští týden se tak příznivci jachtingu mohou těšit na drama ve vlnách divokého Jadranu a na závěrečnou radost z vítězství v krásné tipovací soutěži, která se po pauze vrací. Tedy… Z vítězství se bude těšit jeden ze soutěžících. Ostatní si mohou místo toho poslední volná místa na plavbě po atlantickém archipelagu koupit, aby výherce nebyl na tu radost sám.
793
Související články
Koláček: Náročný Biskaj a dlouhý spinaker
Koláček: Náročný Biskaj a dlouhý spinaker
Druhá část rozhovoru s Milanem Koláčkem před závodem Les Sables - Horta. Jaké má s tratí závodu zkušenosti, co může rozhodnout a jak vypadá ideální trasa?
Vzhůru přes Atlantik!
Vzhůru přes Atlantik!
Plavba přes Atlantik je pro mnohé jachtaře snem. S květnem se blíží doba, kdy se budou jachty vydávat na cestu z Karibiku do Evropy. Někteří z vás se k nim chtějí přidat. Co je třeba před plavbou vědět?
Azory, Gibraltar, Itálie a těžké časy s novou posádkou
Azory, Gibraltar, Itálie a těžké časy s novou posádkou
Bylo to na jaře v 98. roce. Vraceli jsme se přes Atlantik ze St.Martinu přes Bermudy a Azory do Gibraltaru. Z Gibu do Itálie jsme pokračovali jen dva a měla dorazit nová posádka. Plavba z Azor do Gibu byla výživná a plavba do Itálie… No, řekněme zajímavá.