Search
× Search
Posledních 40 hodin na tipovací soutěž
Daniel Vodička

Posledních 40 hodin na tipovací soutěž

Chcete vyhrát plavbu po Azorských ostrovech? Máte na to poslední hodiny. Tipování končí v pátek o půlnoci a Velikonoční regata startuje již v neděli.

V neděli startuje Velikonočka. Je to regata do Dubrovniku, která od svého vzniku nabrala mimořádnou popularitu. A letošní ročník bude v kontextu posledních let výjimečný tím, že dopluje do Dubrovniku.

Teda, alespoň to tak vypadá… Podle dnešní situace se zdá, že to bude nejprve na zaďák dolů, pak tradiční souboj s bezvětřím, který zamíchá pořadím na čele, společenský Dubrovnik, poté na zaďák nahoru, souboj s bezvětřím, který zamíchá pořadím na čele a vyhlášení na Murteru s losovačkou vítěze naší tipovací soutěže o jedno místo na týdenní plavbě po Azorech.

Příští týden se tak příznivci jachtingu mohou těšit na drama ve vlnách divokého Jadranu a na závěrečnou radost z vítězství v krásné tipovací soutěži, která se po pauze vrací. Tedy… Z vítězství se bude těšit jeden ze soutěžících. Ostatní si mohou místo toho poslední volná místa na plavbě po atlantickém archipelagu koupit, aby výherce nebyl na tu radost sám.

 

258
Na horu