Search
× Search
Poslední šance zdokonalit se před sezónou s Lodními novinami
Daniel Vodička

Poslední šance zdokonalit se před sezónou s Lodními novinami

Chcete-li se před sezónou zdokonalit v ovládání jachty, v přístavních manévrech, v trimu, v práci s plachtami a dalších dovednostech, případně potřebujete-li praktickou zkoušku na C, máte s námi poslední možnost. Bude to náročný týden, ale těžko na cvičišti… A s vlastní kajutou.

Ano, naše kurzy jsou náročné. Na palubě jen 4 účastníci, kteří se při práci zapotí. Nikdo nemá šanci se na kurzu nudit. Na rozdíl od kurzů, kde je 6 a více účastníků.

Všechny naše jarní kurzy přístavních manévrů jsou obsazené. Máme ale poslední volné místo na týdenním praktickém kapitánském kurzu na C. Vzhledem k tomu, že náplní téměř poloviny kurzu jsou přístavní manévry, může s námi jet i zájemce o zdokonalení se v manévrech. Kromě manévrů se naučí mnoho nového a zdokonalí se i v tom, co už zná. Vyplouváme již v sobotu ze Segetu nedaleko Trogiru…

Jedná se o praktický kapitánský kurz námořního jachtingu zakončený praktickou zkouškou, která je nezbytná pro získání českého oprávnění C, tedy průkazu způsobilosti k vedení námořní jachty. Veškeré informace najdete zde.

 

659
Na horu