Search
× Search
Poslední možnost přihlásit se na přednášky
Daniel Vodička

Poslední možnost přihlásit se na přednášky

Vzhledem k personální tísni v Lodních novinách je dnes a zítra poslední možnost se přihlásit na středeční a čtvrteční online přednášky Přístavní manévry a Nejzajímavější místa střední a jižní Dalmácie.

Na středeční večer je naplánovaná přednáška Přístavní manévry. Je to naše nejstarší a nejoblíbenější přednáška, která pomohla už stovkám jachtařů se zlepšit za kormidlem v přístavech a marínách. I mnozí jachtaři, kteří sami sebe označují za zkušené, během přednášky objevují nové věci a zbavují se zlozvyků, které mají. Přednáška pomáhá vysvětlit úspěšnou knihu Přístavní manévry.

Ve čtvrtek přijde na řadu v loňském roce poprvé uvedená přednáška Nejzajímavější místa střední a jižní Dalmácie. V těchto vodách máme projetý (téměř) každý kout. Pokud se do oblasti chystáte, povíme vám, kterým místům se vyhnout, kde byste zbytečně ztráceli čas, a naopak kde jsou místa, která stojí za to navštívit, nebo kde se můžete schovat, když přijde pěkná čina. Jde o romantické zátoky jen zřídka navštěvované, vynikající restaurace, jeskyně, o kterých většina jachtařů neví, nebo zajímavá místa na šnorchlování...

Vzhledem k personální tísni, která nastane na Lodních novinách ve středu, již nebude možné se na přednášky přihlásit. Proto je třeba se přihlásit dnes nebo zítra.

(Abych to vysvětlil. V informačních technologiích kulhám a nedokážu zprocesovat přihlášení, kontrolu platby a rozeslání zvacích dopisů. Jana, která to má běžně na starost, si zítra večer odjede zalyžovat a já na to budu sám. To je důvod.)

1492
Na horu