Search
× Search
Online přednášky Nejzajímavější místa Dalmácie startují zítra
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Online přednášky Nejzajímavější místa Dalmácie startují zítra

Chystáte se letos vyplout do Chorvatska, do Dalmácie? Máme pro vás připraveny informace o celé oblasti, kam se vydat, kde zakotvit, co je zajímavé, jaké počasí vás čeká a která místa můžete bez obav vynechat. První běh techto přednášek byl beznadějně vyprodán.

Víte, kam se vydat, pokud hledáte opuštěné romantické lokality? Jak se jmenují zátoky, kde strávíte noc sami na kotvě? Kde najdete přístavy, ve kterých máte šanci i v nejvyšší sezóně na prázdné molo? Kde hledat zajímavá místa na šnorchlování a kdy se tam vydat, aby nebyla plná turistů? Nebo se jen chcete výborně najíst v nenápadné konobě?

Celá Dalmácie je na jednu přednášku příliš, proto jsme ji rozdělili na dvě části. Dělícím bodem je Split. První přednáška se zaměří na celou oblast od hranic s Černou Horou až po Split. Druhá přednáška detailně probere oblast mezi Splitem a Zadarem. Zařadíme do ní i ostrov Vis a oblast po sever Dugiho otoku.

Podíváme se na plány kratších i delších plaveb, probereme, jak se vyhnout plavbě na vlnách, a přitom se podívat i na vzdálený Vis. Řekneme si, co je na jednotlivých ostrovech zajímavé, na co si dát pozor, kde na turisty čeká zajímavý výhled, kam je třeba zavolat, když si chcete rezervovat místo v dobré restauraci. Nakonec nezapomeneme ani na několik míst, kde můžete přečkat i bouřlivé počasí.

Na svoji letní plavbu vyplujete dobře připraveni, s lokálními znalostmi starého mořského vlka. Vaše plavba bude bezpečnější a informovanější.

Nejzajímavější místa střední a jižní Dalmácie (Split - Molunat) - 5.5. od 19:00

Nejzajímavější místa severní a střední Dalmácie (Zadar – Split) – 6.5. od 19:00

Foto: Lodní noviny

8751
Na horu