Search
× Search
Kurzy TOP
Nové kurzy v červenci a srpnu
Daniel Vodička

Nové kurzy v červenci a srpnu

V červenci a srpnu jsme pro vás vypsali nové kurzy. Pro ty, kteří teprve pojedou na jachtu, máme připravené kurzy přístavních manévrů pro osvěžení znalostí. Dále je tu oblíbený kurz servisu a údržby lodního motoru a kurz trimu plachet.

Chystáte se na jachtu a chcete si po roce před odjezdem zopakovat přístavní manévry a naučit se mnoho nového, abyste získali v přístavech jistotu? Vypsali jsme nové termíny kurzů přístavních manévrů v Praze.

Velký ohlas vzbudil kurz servisu a údržby lodního dieselového motoru, který vede instruktor RYA Vojta Sládeček. Kurz proběhne 14. července v Praze na Císařské louce.

Další z kurzů, které jsou na léto připraveny, je trim plachet na Lipně s Ondřejem Vachelem. Nejde jen o kurz pro budoucí závodníky, ale pro všechny, kteří se chtějí zdokonalit ve trimu plachet.

Další zajímavé kurzy pro vás máme v září a říjnu na moři. Půjde o třídenní kurzy přístavních manévrů a trim a sólový jachting pro nejnáročnější s Milanem Koláčkem na jachtě Pogo 12,50 v Řecku. Šance pro ty, kteří chtějí vyzkoušet, jak vypadá 20 uzlů na plachetnici.

Vytisknout
558
Na horu