Search
× Search
Nové kurzy v srpnu a září
Daniel Vodička

Nové kurzy v srpnu a září

V srpnu a září jsme pro vás vypsali nové kurzy. Pro ty, kteří teprve pojedou na jachtu, máme připravené pražské kurzy přístavních manévrů pro osvěžení znalostí. Dále je tu oblíbený kurz servisu a údržby lodního motoru, vyčerpávající třídenní kurzy přístavních manévrů v Chorvatsku a kurz trimu a sólového jachtingu pro nejnáročnější s Milanem Koláčkem v Řecku.

Chystáte se na jachtu a chcete si po roce před odjezdem zopakovat přístavní manévry a naučit se mnoho nového, abyste získali v přístavech jistotu? Vypsali jsme nové termíny kurzů přístavních manévrů v Praze.

Pro velký zájem opakujeme kurz údržby a servisu lodního motoru, který proběhne znovu v Praze. 

Další zajímavé kurzy pro vás máme v září a říjnu na moři. Půjde o třídenní kurzy přístavních manévrů. Kurzy proběhnou v Chorvatsku a tři dny nebudete dělat nic jiného, než zajíždět do přístavu. Až vám z toho půjde hlava kolem. Je to nejlepší cesta, jak se opravdu naučit ovládat jachtu v přístavech a marínách a zbavit se strachu.Ušetříte na kaucích a vaše dovolená bude klidnější.

Vlajkovou lodí našich školení je kurz vedený naším nejlepším sólovým jachtařem Milanem Koláčkem. Je to trim a sólový jachting pro nejnáročnější  na jachtě Pogo 12,50 v Řecku. Šance pro ty, kteří chtějí vyzkoušet, jak vypadá 20 uzlů na plachetnici.Na tomto kurzu máme poslední 2 místa. 

5552
Na horu