Search
× Search
Nová značka motorových jachet RYCK Yachts
Daniel Vodička
/ Kategorie: Motorové jachty

Nová značka motorových jachet RYCK Yachts

Německý koncern Hanse představil svojí třetí výrobní řadu motorových člunů. Po motorových jachtách Sealine a Fjord je to nová řada RYCK Yachts. Zatím byl představen první model RYCK 280.

Nová řada je určena pro sportovně zaměřené skippery k víkendovým plavbám. Nabízí skvělou ovladatelnost a moderní design.

Grafika Hanse

Grafika Hanse

S přístřeškem nad kormidelníkem
Jde o moderní otevřený člun s 25 cm širokým ochozem kolem celé lodě a pevným zvednutým relingem kolem celé přední části člunu. Kokpit je prostorný a může být vedle sedačky do L vybaven stolkem, lednicí, barem s dřezem, včetně grilu nebo vařiče. Opěradlo sedačky je sklopné a vytvoří tak další prostor na slunění. Celý prostor paluby může být chráněn před sluncem střechou. Z dalších doplňků mohou být instalovány držáky na rybářské pruty, závěs na tahání lyžařů. Samozřejmostí je velká koupací plošina, se žebříkem a sprchou s teplou a studenou vodou. Na moderní opačně skloněné přídi je čelen, který zajišťuje bezpečnou práci s kotvou.

Grafika Hanse

Grafika Hanse

V podpalubí je možné zvolit mezi plnohodnotnou kajutou a skladem na vodní hračky. Koupelna s toaletou je standardem. Díky velkým oknům je interiér dobře prosvětlený.

Stanoviště kormidelníka je vybaveno praktickým plexi štítem. K dispozici jsou tři varianty motorů Mercury Verado o výkonech 250, 300 a 350  hp.

Zvláštní název dostala nová řada motorových jachet podle řeky Ryck, která protéká loděnicí a spojuje ji s Baltským mořem. Světová premiéra značky se odehraje na veletrhu v Cannes od 7. do 12. září na stánku QML 259.

Parametry

Celková délka s motorem

9,51 m

Délka trupu

8,80 m

Šířka

2,81 m

Ponor

0,53 m

Výtlak (bez motoru)

2070 kg

Ponor (s motorem)

0,91 m

Výkon motoru (max)

350 HP

Nádrž na palivo

300 l

Nádrž na vodu

88 l

Design

Bill Dixon

Cena od

51 990 EUR bez DPH

Více

zde

1670
Na horu