Search
× Search
Nejlepší zátoky na léto
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet

Nejlepší zátoky na léto

Přemýšlíte, kam v létě vyplout, abyste se neocitli v přeplněné zátoce, v přístavu, kde už není jediné volné místo, v davu lodí, které všechny plují za stejným cílem?

Nejprofláklejší místa nejsou obvykle ta nejzajímavější. Bývají nejdražší, ale mnohem zajímavější lokality jsou ty, o kterých davy turistů nevědí. Zátoky s tyrkysovou vodou, malé vesnické přístavy, místa na potápění, zajímavé restaurace, kotviště bez lidí s inspirativním okolím.

Chystáte-li se v létě do Chorvatska, máme pro vás připraveny dvě online přednášky o výše uvedených lokalitách. Řekneme vám, kam se vydat, abyste se vyhnuli davům a dovolenou si užili v klidu, ať už vyplujete s přáteli nebo s rodinou.

Mapujeme chorvatské pobřeží od hranic s Černou Horou po Split a od Splitu po sever ostrova Dugi otok. Přednášky vznikly na základě více než 25 let plaveb na Jadranu.

Pokud budete chtít trávit hodně času na kotvě, je pro vás určena přednáška Jak bezpečně kotvit. Naučíte se kotvit, správně si vybrat ideální místo, stát v zátokách bezpečně. A navíc ušetřit za přístavní poplatky…

2452
Na horu