Search
× Search
Middle Sea Race s vítězem Barcelona World Race
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet

Middle Sea Race s vítězem Barcelona World Race

Můžete se zúčastnít slavného offshore závodu Rolex Middle Sea Race na palubě zajímavé jachty inspirované loděmi IMOCA JP 54. Skipperem je dvojnásobný vítěz Barcelona World Race a čtyřnásobný vítěz Transat Jacques Vabre Jean-Pierre Dick

Ahoj! Máš před sebou skvělou příležitost zažít adrenalinový závod na unikátní karbonové lodi JP 54 ve stylu IMOCA třídy, a to s kapitánem Jeanem Pierre Dickem! Pokud chceš být součástí této nezapomenutelné zkušenosti, přečti si více informací níže:

Co to je za závod?

Jde o ROLEX MIDDLE SEA RACE, který je plánován na 21.10.2023 na unikátní plachetnici JP 54.

Kdy a kam?

Odlet je naplánován na 17.10.2023, a závod začíná 21.10.2023 na Maltě. Návrat do ČR je předpokládán kolem 27.10.2023.

Proč to stojí za to?

Plachetnice JP 54 je jediná svého druhu na světě, a kapitánem je sám tvůrce tohoto unikátního projektu, Jean Pierre Dick. Jeho cílem je umožnit obyčejným lidem zažít zážitek podobný účastníkům závodu VENDEE GLOBE. Na účast nejsou potřebné žádné zkušenosti, jen chuť se naučit nové věci a trochu sportovního ducha.

Více informací o závodě zde.

Harmonogram:

17.10. přílet na Maltu
18.10. účast na coastal race
19.10. trénink/příprava lodi a večerní crew party
20.10. trénink/příprava lodi a večerní crew party
21.10. start RMSR 2023
Cíl závodu je přibližně za 3 až 4 dny s následnou afterparty
Odlet zpět domů cca 26 nebo 27.10.


Ubytování

Ubytování na Maltě bude v hotelu ve starém městě.

Koho hledáme

Hledáme aktivní člena do naší 6členné posádky z České republiky, který se zapojí do všech jachtařských činností. Budeš trimovat plachty, pracovat jako bowman, navigátor, kuchař, trimmer a dokonce si vyzkoušíš i kormidlování s touto karbonovou bestií.

Cena

Cena po slevě je 2 750 EUR na osobu, k tomu je potřeba připočítat náklady na cestu/letenky na Maltu a zpět do ČR (cca 7000 czk/osobu), ubytování v hotelu na Maltě (cca 2000 czk/osobu/noc), jídlo a pití při pobytu na Maltě pro pobyt na lodi včetně úhrady jídla pro JPD a Fabiana (těžko se odhaduje) a 1/6 z ceny startovného na závodě (cca 1250 EUR).

Pokud máš chuť se přidat k našemu týmu a zažít nevšední dobrodružství, neváhej se ozvat! Tato příležitost může změnit tvůj pohled na svět plachetnic a závodů. 

V případě zájmu pište zde.

 

283
Na horu