Search
× Search
Majitelé jachet mohou do Chorvatska
Daniel Vodička
/ Kategorie: Kam jet, Zajímavosti

Majitelé jachet mohou do Chorvatska

Podle včerejších informací to vypadá, že majitelé jachet, které stojí v chorvatských přístavech, budou vpuštěni do Chorvatska. A nepotřebují k tomu ani absolvovat testy na koronavirus.

Majitelé nemovitostí v Chorvatsku a spolu s nimi i majitelé jachet na Jadranu, budou vpuštěni do Chorvatska. Je k tomu třeba mít v ruce papír, který vlastnictví jachty, nebo nemovitosti, dokazuje. Test na koronavirus není nutný a nutná není ani karanténa. Na hranicích se budou rozdávat instrukce s doporučeními, jak se v Chorvatsku chovat, aby se snížilo nebezpečí nákazy na minimum.

Podle posledních informací to vypadá, že Slovinsko vyjde vstříc a bude při vstupu do země akceptovat stejné dokumenty. Průjezd by měl být umožněn i Rakouskem. Kromě toho, že nebude možné zastavovat a vylézat z vozu další podmínky neznáme. Dnes se pokusíme zjistit detailní podmínky tranzitu přes Rakousko a Slovinsko.

Charterové plavby zatím nejsou povoleny.

Mnohé evropské země se tak snaží dostát myšlence spojené Evropy. Snaží se překážky odstraňovat. My naproti tomu pandemii využíváme k tomu, abychom je spolu s ostatními zeměmi Viszegrádu tvořili.

7671
Na horu