Search
× Search
Lodní noviny s...u na OH v Paříži
Daniel Vodička

Lodní noviny s...u na OH v Paříži

Mezinárodní olympijský výbor oznámil, že ruským a běloruským sportovcům umožní start na olympijských hrách v Paříži. S účastí sportovců z Ruska vraždícího na celé Ukrajině, v Buči, v Mariupolu, u Bachmutu, Ruska, které povraždilo své zajatce v Olenivce, vyjádřil souhlas předseda mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach.

Vrcholem alibismu pak jsou slova o tom, že politika se nemá plést do sportu…

Kdo je první, kdo plete politiku do sportu? Kdo plánuje medaile stejně jako počet vyrobených srpů a kladiv? Pro koho je olympijské vítězství vyhranou bitvou na bitevním poli? Který stát je schopen pro splnění svých sportovních plánů systematicky ufetovat své sportovce k smrti?

A Thomas Bach to nevidí… On je pro čistý sport, ve kterém mohou uspět všichni…

Hovno! Thomasi Bachovi a s ním i velké části olympijských bafuňářů jde jen o plné břicho, o plné kapsy. A ty dokázali Rusové, pro které žádná hra nemá pravidla, která by byli ochotni dodržovat, vždy naplnit.

OK. Rusové na olympiádě znamenají, že pro mě olympiáda 2024 v Paříži neexistuje. Nezajímá mě. Na Lodních novinách ani řádek. To je takový můj malý bojkot.

Je mi jasné, že to nikomu moc neublíží. Je to ale můj boj a já si na něm trvám. Koneckonců pokud nebude olympiáda zajímat celou Evropu, bude to zase zajímat olympijský výbor.

9992
Na horu