Search
× Search
Linssen Yachts oslaví jubileum. Chystá speciality
Jan Koukal
/ Kategorie: Motorové jachty

Linssen Yachts oslaví jubileum. Chystá speciality

Slavná nizozemská loděnice Linssen Yachts oslaví příští rok tři čtvrtě století od svého založení. Pro tuto příležitost připravuje speciální edice některých svých lodí. Zájemci o sběratelské kousky si je mohou objednávat již od letošního 1. dubna.

Příští rok se v loděnici ponese ve slavnostním duchu. Vedle nejrůznějších akcí a společenských událostí spojených s jubileem loděnice připravuje také speciální balíček 75 Edition, do nějž „zabalí“ své modely Grand Sturdy a Linssen SL 35, 40 a 50.

Jachty s etiketou 75 Edition budou obohaceny o řadu doplňků, včetně navigačního balíčku Lakes, teplovzdušných výduchů na zadní palubě nebo v kokpitu, elektrikou poháněných navijáků, teakových stolů, elektrického záďového propeleru, bočních propelerů na zádi i na přídi ovládaných dálkově bezdrátově, inteligentního ovladače autopilota a dalších vychytávek.

Speciální bude i barevné provedení: lodě z edice 75 budou představeny v nových barvách Linssen. Řada Grand Sturdy bude sametově zelená, zatímco řada Linssen SL bude mít výraznou mahagonově červenou barvu.

Na rok 2024 jsou naplánovány speciální akce, přednášky a školení pro zákazníky. Celý slavnostní program akcí bude zahájen na letošním veletrhu Linssen Yachts Boat Show od 18. do 21. listopadu.

88
Na horu