Search
× Search
Kurzy manévrů na jaro
Daniel Vodička

Kurzy manévrů na jaro

Již dnes pro vás máme připraveny kurzy přístavních manévrů na jaro.  Jde v první řadě o kurzy v Chorvatsku, ale v nejbližších dnech zveřejníme i první kurzy u nás. Některé termíny jsou už teď plné…

Na jaro máme v současné době vypsané třídenní kurzy přístavních manévrů v Chorvatsku a třídenní kurzy manévrů na katamaranu, kde máme poslední volné místo. Všechny kurzy jsou vypsané na duben a všechny jsou jen pro 4 účastníky. 

Připravujeme vypsání dalších kurzů. Budou to třídenní kurzy trimu v Chorvatsku (součástí je i práce s genakerem), které bude možné navázat na kurzy manévrů a během týdne absolvovat dva kurzy najednou. Školiteli budou zkušení závodní jachtaři, kteří mají správný trim plachet v krvi.

V nejbližších dnech také vypíšeme jednodenní kurzy přístavních manévrů v Praze, které měly loni velký úspěch.

Ve všech případech počítáme i se zásahem vyšší moci, kterou je koronavirus a naše vláda. Zatímco s koronavirem je možné si nějak poradit (je předvídatelný), rozhodnutí vlády jsou jen o něco méně chaotická, než proud slov valící se z úst premiéra. V případě zákazů kurzy přesouváme na dobu pozákazovou, nebo vracíme peníze. Není třeba se bát. Platí to pro Chorvatsko i pro Prahu.

Pokud budete chtít kurzy nabídnout jako vánoční dárek, připravíme pro vás dárkové poukazy.

2925
Na horu