Search
× Search
Když musíš, tak musíš
Daniel Vodička
/ Kategorie: Zajímavosti

Když musíš, tak musíš

Když miluješ divočení na vodním skútru, tak tě nemůžou zastavit předpisy, pravidla, policejní hlídka, a nakonec ani mastná pokuta. Svoji nepoddajnost prokazuje polský borec na Hvaru v zátoce Pokrivenik. Včera i dnes.

Polský divočák se proháněl na vodním skútru v zátoce Pokrivenik na Hvaru tak dlouho, až okolní milovníci vody a slunce poslali avízo na kapitanát do Makarské. Úřední autorita obratem vyslala na místo omajákované plavidlo RH 2 ST. Borec na skútru zaujatý divadlem, které sám předváděl, si nevšiml blížícího se pokutového bloku a jeho divoké kreace byly oceněny na místě částkou 6100 HRK. To už je sumička, která kdekoho zastaví v rozletu.

Ne tak polského junáka. Podle svědků dnes nasedl na skútr znovu a ukazuje plebsu na březích, že pravého milovníka vodních sportů nezastaví ani tyranie pokut a zákazů.

Jen pro informaci těch, kteří si myslí, že našinec by něco takového nedokázal, chci upozornit, že z osmi včerejších pokut za rychlost (plavbu ve skluzu ve vzdálenosti menší než 300 m od pobřeží) v rajónu zadarského kapitanátu si tři odvezli naši milovníci motorových člunů a vodních skútrů.

3440
Na horu